PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 052
oceny
6,3 10 1 25052
4,4 5
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

Najlepiej we formacie AVI lub RMVB.

Kaoq1234

Na Onet VOD jest totalnie za darmo. ;)

ocenił(a) film na 6
Jerzy_Zareba

WIELKIE DZIĘKI :-)

Kaoq1234

Nie ma problemu. :)

ocenił(a) film na 6
Jerzy_Zareba

Jeszcze nie dawno szukałem tego filmu a teraz co chwile leci na Stopklatka TV :-D

Kaoq1234

a ostatnio codziennie na Kino Polska

użytkownik usunięty
kama_2

Film ,,Reich 2'' nie wierzę, aby zrobił Pasikowski. Może nakręcić kolejną część tylko może Borys Szyc (nie wiem kto inny).

W filmie powinni zagrać inni aktorzy tacy jak:

Robert Więckiewicz, Paweł Małaszyński, Marcin Dorociński, Ireneusz Czop, Maciej Stuhr, Dariusz Kordek, Lech Dyblik, Bartłomiej Topa, Danuta Stenka, Piotr Polk, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Warchulska, Anna Dereszowska, Dorota Segda, Maria Seweryn, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Bujakiewicz.

Muzyka jakikolwiek zespół polski, zdjęcia - oby dobrze wykonane.

a masz już scenariusz ? ;)

użytkownik usunięty
kama_2

Jesteś osobą bardzo złośliwą lub bardzo chcącą zrobić sobie ze mnie żarty. Nie wypisuję głupot. Aktorów proponuję, każdy może zgłosić innych. Scenariusza nie mam. Są osoby, które potrafią pisać scenariusz - po szkole Bogusława Lindy. Nie pisz więcej do mnie.

tak jest obywatelu półkowniku !

użytkownik usunięty
kama_2

Mówiłem ci, żebyś nie pisała. Wybaczam Ci tylko dlatego, bo lubię jak mówią do mnie obywatelu, lubię komunizm. Pewnie jesteś jakąś dziewczyną, która robi sobie żarty na tym portalu, a ja i kilka moich znajomych na tym portalu traktujemy to na poważnie. Nie wiem jak na to administrator portalu, ale nie przejmuję się tym.

mylisz sie w 100% stary trepie

użytkownik usunięty
kama_2

Mylę się, jesteś mądrzejsza nie pisz do mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones