PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 026
ocen
6,3 10 1 25026
4,5 6
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

Reich - film bardzo innego klimatu niż poprzednie, aczkolwiek jedno sie nie zmienia...Kobieta jest albo dziwka albo zwykla dajka rzucajaca KOCHAM do kazdego ktorego zerżnie...Rezyser mósiał się przejechać mocno...jak chyba 70% populacji męskiej....

zoolwilk

'kobieta zmienna jest" i " kazdy kocha tak jak chce..."

użytkownik usunięty
zoolwilk

Też mi się to nie podobało, ale może jesteś starszy ode mnie lub lepiej zrozumiałeś film. Nie wiem czemu właściwie Baka samo pojechał wtedy do Łodzi, po co w filmie było tyle wspomnień, nie wiadomo też czemu aż takie eksperymenty pasikowski robił te spowolnienia zamist zrobić szybki dobry film. Ogólnie film gdyby był dłuższy i szybsze tempo to byłby lepszy. Nie wiem też czemu pasikowski stworzył, który ma tyle wątków, bo to i sensacyjny film, i kryminał, i dramat.

ocenił(a) film na 4
zoolwilk

Pasikowski wzorował się na amerykańskich filmach puszczanych jeszcze na kasetach VHS. W Hollywood taki jest obraz kobiety, a małymi kroczkami doszedł i do polski. To nie jest stereotyp kobiety, po prostu tak jest. Kobiety lubią być upadlane i być suczami dla swoich interesantów. Szare życie codziennego Kowalskiego ze swoją Grażyną, to zupełnie dwie inne bajki.

RAC_79

Gratuluję wiedzy o kobietach... w takim razie ja chyba nią nie jestem, bo nie lubię być upadlana i razi mnie taki obraz kobiet w kinie. Ja wiem, ze NIEKTÓRE kobiety takie są, ale to nie znaczy, ze wszystkie... a filmach tego Pana inne kobiety się nie pojawiają. Może tylko z dziwkami miał w życiu do czynienia. W takim razie współczuję. Ja za takie kino podziekuje. Z filmów o bluzgajacych twardzielach wybiorę filmy Patryka Vegi. ..

ocenił(a) film na 4
frigid

Niestety, taki obraz znikąd się nie wziął.

RAC_79

Na tej samej zasadzie można by powiedzieć, że wszyscy faceci to dupki i brutale i wszyscy lubią bić lub/i poniżać kobiety... Taki obraz przecież znikąd się nie wziął... w telewizji ciągle mówią o facetach którzy zabijaja swoje żony, dzieci tudzież obce kobiety...

ocenił(a) film na 4
frigid

Nie interesują mnie wyznawcy Allaha. Rozmawiamy o kobietach przede wszystkim. Nie miej do mnie pretensji, że taki obraz kobiety wykorzystywany jest w kinie przez wielu twórców. Możesz jedynie podziękować nie(swoim) koleżankom- paryżankom, czujesz się jak czujesz. Jest mi przykro.

ocenił(a) film na 3
zoolwilk

Zgadzam sie, ale musial pisze sie tak wlasnie jak napisalam:-)