PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9128}

Replikant

Replicant
6,0 13 109
ocen
6,0 10 1 13109
Replikant
powrót do forum filmu Replikant

Jak

ocenił(a) film na 6

Jeden z bardziej ambitnych filmów z VanDammem. Ciekaw jestem jak oni to nakręcili, jaką techniką, dwóch VanDammów naraz.

emplim

a ja zastanawiam sie nad tym bo w tym filmie ani razu nie było sceny w której van był pokazany podwójnie bo zawsze było widac tylko jedną twarz czyli drugi był dubler jak dla mnie ten film to kicha, zobacz sobie film z vanem podwójne uderzenie on tez tam gra podwójnie i tam akurat jest pokazany van podwójnie od stóp do głowy (komputerowo zrobione) film z 1991 roku to ponad 20 lat temu i dali rade zrobic komputerowo bo wtedy van był na topie a teraz kreci same lipne filmy.teraz jego filmy w całośc to jak argentynski serial...

ywald

Bueheh, CGI w Double Impact? Przez Shitformersy i inny syf ludzie myślą, że kiedyś też wszystko było robione w CGI (jak obecnie oszukane „filmy”), w czasach gdy jedna klatka obrazu generowała się cały dzień. Nie, w DI był prosty i jak widać skuteczny Split Screen. :)

xorandor

Brakuje mi takich efektów nie trawię CGI!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
ywald

Byli pokazani obaj na jednym ujęciu w scenie, w której rozmawiali w tunelu. Radzę dokładniej oglądać.

ocenił(a) film na 10
ywald

Oraz w scenie gdzie walczą w barze np.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones