PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452824}
6,7 42 617
ocen
6,7 10 1 42617
5,1 7
ocen krytyków
Repo Men Windykatorzy
powrót do forum filmu Repo Men - Windykatorzy

Mam słabość do takich futurystycznych klimatów,choć ten film należy potraktować z lekkim przymrużeniem oka.Na plus na pewno dobrze przedstawiony obraz korporacji przyszłości,która niczym się nie rózni od tych dzisiejszych,świetny L.Schreiber który w drugoplanowej roli wypada lepiej,niż Jude,świetna ścieżka dżwiękowa oraz niezły momentami czarny humor.Dodatkowy plusik za naprawdę niespodziewane zakończenie,oraz dobrą scenę "rzeżni" pod różowymi drzwiami.Główny minus dotyczy się konwencji w jakiej ten film został zrealizowany.Tak jakby rezyser nie mógł się do końca zdecydować,czy nakręcić film na poważnie czy też lekko ironicznie,ja bym wolał ten film zobaczyć w mroczniejszej wersji(temat ku temu jest naprawdę dobry).Tak czy inaczej polecam.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Dobrze, że potraktował temat lekko, wręcz żartobliwie, wyszła z tego niebanalna opowieść, jakby miała być ukazana na serio to efekt byłby odwrotny do starań - naiwniactwo, nierealność, dziury fabuły , itp

ocenił(a) film na 8
kleju30

Bardzo trafna analiza!

ocenił(a) film na 8
kleju30

Obejrzałem drugi raz po latach i co mogę powiedzieć, dla mnie to film kultowy.

ocenił(a) film na 9
kleju30

ale wlasnie o to chodzilo. gdyby nakrecic ten film na powaznie to by lemingi uciekly w ciezkim dysonansie, a tak film trafil chociaz do wyobrazni nielicznych z nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones