PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452824}
6,7 42 622
oceny
6,7 10 1 42622
5,1 7
ocen krytyków
Repo Men Windykatorzy
powrót do forum filmu Repo Men - Windykatorzy

Trzeba rzeczywiście być człowiekiem o "normalnym", pospolitym guście, by nie doceniać tego przesłodko chorego filmu!

ocenił(a) film na 8
DoomsWeek

Trafiłeś w sedno. Ten film miał być zakręcony czy chory aż do bólu. Nawet sceny krojenia ciał podkreślały surrealistyczne podejście do całości.

ocenił(a) film na 8
DoomsWeek

Ten film jest naprawdę dobry

ocenił(a) film na 8
DoomsWeek

Polecam Brazil , ewidentnie Repo Men wzorował się w kilku aspektach.

ocenił(a) film na 3
DoomsWeek

Patrzac na twoje 'dziesiatki' obawiam sie ze nikt bardziej niz ty wpasowuje sie do grona ludzi o pospolitym guscie

AstonMarkiz

Spójrz na moje, bo polecam też śmiało film
Więc system oceny jaki podjąłeś właśnie upadł, robaku

vasil_zajcev

Nie masz tam niczego niezwykłego, robaku pędraku :D

ocenił(a) film na 8
DoomsWeek

Podzielam wszystkie opinie chwalących ten film, Mi też się podobał. Ktoś miał fajny pomysł na scenariusz. Sama historia jest bardzo oryginalna, no i dobra gra aktorska plus interesująca scenografia. Parę mankamentów ma, dlatego nie dałem 9 lub 10, ale z pewnością jest to jeden z bardziej zajmujących mnie ostatnio thrillerów science-fiction.

DoomsWeek

No właśnie, to jest ten problem, że dla mnie gówno zawsze tak samo śmierdzi, co z tego, że jest wielkie?

ocenił(a) film na 8
DoomsWeek

Po tylu latach od pierwszego seansu nadal trzyma formę zwłaszcza w porównaniu do dzisiejszej kupy CGI + kiepskie pomysły/odgrzewane kotlety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones