PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9136}

Requiem dla snu

Requiem for a Dream
7,8 678 821
ocen
7,8 10 1 678821
7,4 39
ocen krytyków
Requiem dla snu
powrót do forum filmu Requiem dla snu

BOZE CO ZA GNIOT

ocenił(a) film na 5

przeciez nawet dzieci w przedszkolu wiedza ze po opio zrenice sie zwezaja a nie rozszerzaja ktos kto
robil ten film gowno wie o dragach zreszta widac to po ogolnym klimacie tego filmu bo wiadomo ze
narkotyki to 95% zabawy i 5% zejscia

ocenił(a) film na 7
Klonazepam

Właśnie odświerzyłem sobie te produkcje po kilku latach. Na początek, to czy źrenice się zwężają czy rozszerzają jest akurat tutaj najmniej istotne, nie słyszałem nigdzie głosu Krystyny Czubówny. Co jest ważne, to fakt co się dzieje z ludźmi którzy biorą. Nie twierdze, że każdy tak kończy, ale szansa, że po tym jak zaczniesz sobie dawać w żyłę wyjdziesz na ludzi jest taka jak twoja ocena tego filmu, 50/50 (choć pewnie i tak ją zawyżam). Jestem hazardzistą i mam dusze pokerzysty, ale dobry gracz wie kiedy spasować... zwłaszcza kiedy w puli znajduje się twoje życie. A na koniec, muszę przyznać ci racje... narkotyki to 95% zabawy i 5% zejścia. Zapomniałeś tylko dodać, że na końcu te proporcje się odwracają... zawsze. Polecam ten film każdemu kto ma tyle do powiedzenia o narkotykach co ty... zawsze jest szansa, że w końcu powie coś mądrego.

ocenił(a) film na 9
Klonazepam

Szczerze, to rozbawiłeś mnie trochę swoim komentarzem. Po pierwsze, nie sądzę, aby dzieci w przedszkolu w ogóle wiedziały, co to są narkotyki, a już na pewno jakie jest ich działanie. Po drugie, Twoja uwaga dotycząca rozszerzających się źrenic. Myślę, że powinieneś trochę poczytać na ten temat, ponieważ w zależności od tego jaki narkotyk przyjmujesz, Twoje źrenice się rozszerzają lub zwężają. Owszem, na początku filmu jest wzmianka o heroinie, po której źrenice się zwężają, ale po niej jest się z reguły sennym. Natomiast w późniejszych częściach produkcji, bohaterowie biorą już jakiekolwiek narkotyki, więc może to być na przykład amfetamina, po jakiej źrenice się rozszerzają.

ocenił(a) film na 9
polornatus

Wszystko wskazuje na to że bohaterowie filmu zażywali glownie prochy stymulujace takie jak amfetamina lub metamfetamina (na pewno ta starsza pani bo amfetamina była kiedyś lekiem na....odchudzanie!) a więc rozszerzone źrenice sa jak najbardziej na miejscu

ocenił(a) film na 5
Cadavera

Prochów stymulujących się nie wali w kable, idioto.

ocenił(a) film na 9
Klonazepam

Widzę że płci nie rozrózniamy ;) Tak się składa ze większość narkotyków można przyjmować WSZYSTKIMI drogami- wiem bo prowadziłam o tym wykład na uczelni medycznej i zbierałam dlugo materiały ze wszelkich źrodeł.Amfetamina i metamfetamina przyjmowane są drogą pokarmową, dożylnie, może być palona lub przyjmowana donosowo. ,,Amphetamines can be ingested, crushed and snorted, dissolved in water and injected or smoked'' wszystkie źródła to podają :D

ocenił(a) film na 5
polornatus

Wiadomo, że fete się wali po kablach, normalna sprawa.

ocenił(a) film na 9
Klonazepam

raz mówisz tak innym razem śmak. sam sobie zaprzeczasz. mówisz,,Wiadomo, że fete się wali po kablach, normalna sprawa.''
feta czyli amfetamina to stymulant. Chwilę potem podajesz : ,,Prochów stymulujących się nie wali w kable, idioto.''
Mieszają się fakty oj mieszają :D

ocenił(a) film na 10
Klonazepam

idioci i to cpunowaci od przedszkola idioci atakuja!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones