PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593957}

Resident Evil: Retrybucja

Resident Evil: Retribution
5,5 51 139
ocen
5,5 10 1 51139
3,0 7
ocen krytyków
Resident Evil: Retrybucja
powrót do forum filmu Resident Evil: Retrybucja

Wiedziałam ,że ten film będzie dnem. Moje oczekiwania to będzie gorsze niż dno. Rzeczywistość - to było gorsze niż moje oczekiwania. Widać ,że ta część jest zrobiona tylko po to by zarobić. Uważam ,że czwarta część już nie była najlepsza i na niej powinni to zakończyć. Fabuła koszmarna film była strasznie nudny, czułam się jakbym oglądała denny film od najgorszego reżysera. Widzę ,że wiele osób dało wyższe oceny za efekty specjalnie, zastanawiam się dlaczego. Tylko naciąga się tym ocenę. Film jest ewidentnie zrobiony na siłę bez szacunku do widza i do poprzednich części. W tym filmie zostało wszystko upchnięte żeby zrobić jak najwięcej strzelania i efektów specjalnych w jak najkrótszym czasie. A końcówka filmu? Jakieś latające stwory, porażka.

ocenił(a) film na 6
Belfegor6

nie było takie złe, na początku było podsumowanie poprzednich części.Fabuła nie była aż taka zła, a efekty specjalne fajne.Każdy ma swoje zdanie ja oceniłem ten film na 6/10 Co do zakończenia to zapowiedz kolejnych części a latające stwory to wynik testów biologicznych korporacji umbrella.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones