PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501455}
7,0 81 025
ocen
7,0 10 1 81025
7,4 30
ocen krytyków
Rewers
powrót do forum filmu Rewers

Niepotrzebne sceny...

ocenił(a) film na 5

Niepotrzebne sceny chamskiego seksu i wątek gejowski, poza tym okej, choć drugi raz bym nie
obejrzała, bo wątki makabryczne mnie nie kręcą.

ocenił(a) film na 5
Carin

Nie można jednak odmówić aktorom dobrej gry...Agata Buzek idealna do tej roli :) Krystyna Janda jak dla mnie taka sama jak w każdym filmie, te jej manieryczne gesty, mimika i ton głosu, w każdej roli taka sama, no ale może ja się nie znam :) Jeśli ktoś lubi te aktorki i makabryczne wątki to może obejrzeć, dla mnie film średni.

ocenił(a) film na 8
Carin

To prawda, miałem to samo wrażenie. Niepotrzebne te sceny i angielska piosenka na koniec. Poza tym byłem bardzo zaskoczony jak swobodnie i świetnie sobie poczynał reżyser. Kapitalne ujęcia, cała oprawa muzyczna, aktorzy, światło, kamera... Duże zaskoczenie, bardzo pozytywne. Jak dla mnie film nieomal ocierający się o rewelację.

ocenił(a) film na 9
Carin

Właśnie bardzo potrzebne. Sceny takiego seksu uwypukliły samotność bohaterki, naiwność oraz złudzenia na temat szefa.

ocenił(a) film na 9
Brumhilda

tym bardziej, że mimo brutalności, nie były jakoś specjalnie wulgarne - mam na myśli zbędne epatowanie golizną itp. ogólnie film bardzo sprawnie i dobrze zrealizowany. osobiście nie ujęłabym z niego nic a nic.

ocenił(a) film na 8
antygrafik

Scena "chamskiego" seksu właśnie znakomita - fizyczna miłość obdarta z wszelkiej czułości i romantyzmu, okrutne ale prawdziwe. Mi za to nie pasowały do filmu te wszystkie współczesne wstawki, z wątkiem gejowskim na czele - co prawda rzut okiem na Sabinę "dziś", fajnie pokazuje jak prawda potrafi różnić się od "prawdy" przekazywanej drugiej osobie, ale gryzło mi się to z retro klimatem filmu.

Carin

Geje istnieją. Deal with it.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones