PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106410}

The Ring 2

The Ring Two
6,3 55 096
ocen
6,3 10 1 55096
4,3 3
oceny krytyków
The Ring 2
powrót do forum filmu The Ring 2

według mnie 2. dwie czesci sa mniej wiecej na tym samym poziomie, ale przy 2 bardziej sie balam, choc 1 miala ciekawszą fabułę.
troche jednak z tymi jeleniami przesadzili ;)

użytkownik usunięty
monia12311231

Dla mnie jednak pierwsza część jest lepsza. W drugiej aspekt zabójczej kasety jest trochę istotniejszy i osobiście uważam to za minus. Jelenie mi nie przeszkadzały;)

ocenił(a) film na 10

Ja uważam że obydwie części filmu są dobre.
Ogólnie bardzo lubię ten film i mogłabym go ogladac w kółko. : )

Nela123

własnie, sa takie filmy, a jest ich bardzo mało, gdzie obie czesci sa na tym poziomie ;)

ocenił(a) film na 9
monia12311231

zgadzam sie obie czesci sa rownie ciekawe bardzo wciagaja :)

monia12311231

Jedna z drugą się uzupełnia. 2 cześć to rozwiązanie w sumie zagadki jak pozbyć się Samary i żeby nie było więcej telefonów że za 7 dni zginiesz

monia12311231

2 była już strasznie naciągnęta, nudziła mnie.

ocenił(a) film na 6
MemmentoYOLO

Racja, a 2 mnie mniej przestraszyła. Jedynka moim zdaniem lepsza jeśli chodzi o fabułę i klimat :) bardziej może zaskakująca

ocenił(a) film na 3
monia12311231

To ciekawe że tak się bałaś bo jedynka ma w sobie tajemniczośc a sceny grozy wg mnie znacznie lepsze. Dwójka to odgrzewany kotlet i zdecydowanie jedynka jest filmem który warto umieścic wśród najlepszych horrorów.

ocenił(a) film na 4
monia12311231

Jedynka były o wiele lepsza. Była tajemnica i dobre zakończenie, a dwójka słabsza pod wieloma względami. To już nie ten klimat.

ocenił(a) film na 2
monia12311231

Nuuuudddaaa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones