PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106410}

The Ring 2

The Ring Two
6,3 55 095
ocen
6,3 10 1 55095
4,3 3
oceny krytyków
The Ring 2
powrót do forum filmu The Ring 2

-II- . Nie wiem czy tylko ja odniosłam wrażenie że tutaj działo się więcej ( mówię o takich straszniejszych momentach) , ale pierwsza część miała w sobie "to coś". Tam byłam na maksa wciągnięta w tą całą historię , czekałam na koniec tej całej akcjii i wogule , i doczekałam się niezbyt fajnego zakończeni bo 10 minut przed końcem poprzedniej części byłam przekonana że Rachel i ten jej były facet się zejdą i będzie happy end a tu taki zwrot akcjii . Więc byłam troszeczkę rozczarowana wiadomością o powstaniu tej części i nie zmieniłam zdania po obejrzeniu . I wogule końcówka wydawała mi sie dziwna . No bo kurcze liczyłam na jakiś dramatyczny koniec jak już sie zdecydowali na tą drugą część np. SPOILER

Że Rachel po tym pozbyciu się samary z opętanego Aidena , nie odratujr go po utopieniu czy coś a on jakimś cudem po spędzeniu dobrej minuty pod wodą się ze spokojem obudził i ledwo zakaszlał .
No więc ja tu daje dobrą 6 bo widziałam lepsze jak i gorsze horrory

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones