PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298736}

Rings

4,7 26 579
ocen
4,7 10 1 26579
2,0 3
oceny krytyków
Rings
powrót do forum filmu Rings

Jak on rozkłada parasolkę

ocenił(a) film na 5
Magdallena1985

Hahaha dokładnie! To był jedyny raz kiedy podskoczyłam na seansie. A szkoda, pierwszą i drugą część uważałam za bardzo dobre.

ocenił(a) film na 6
dagi_90

Ja te część oceniam na równi z pierwszą, jakoś żadna z nich mnie nie porwała, ale przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 3
Magdallena1985

Smutne, że rozłożenie parasolki zostało oznaczone jako "spoiler" w temacie strasznych momentów...

Magdallena1985

A to były jakieś straszne momenty w tym filmie?

ocenił(a) film na 3
springerok

Straszne było to, że oglądałem to wraz z Autopsja Jane Doe i w obu tych produkcjach usprawiedliwia się zło wcielone. To tak jakby w Egzorcyście księża przepraszali diabła i podali kilka argumentów czemu sprawiedliwym jest opętanie Reginy. Pewnie to wynika z ekstremalnie niskiego poziomu edukacji w USA.

ocenił(a) film na 2
springerok

No, była parasolka.

ocenił(a) film na 3
Magdallena1985

Mnie przestraszył tir, kiedy chciała wyjść na ulice przyjrzeć się ptakowi... i na tym koniec :D

ocenił(a) film na 4
Magdallena1985

Zdecydowanie. Co tylko potwierdza, że film jest słaby :(

Magdallena1985

Najstraszniejszy moment dla mnie to moment, w którym spojrzałem na zegarek i zobaczyłem, że przede mną jeszcze jakieś 40 minut seansu.

ocenił(a) film na 5
MartinCamilo

POTWIERDZAM,KIEPSKI FILM

ocenił(a) film na 1
MartinCamilo

Dokładnie, to był jeden z dwóch najstraszniejszych momentów tego filmu, a zaraz po nim uczucie zmarnowanego czasu i pieniędzy.

ocenił(a) film na 5
Magdallena1985

haha dokładnie tylko ta parasolka mnie wystraszyła xD a na horrorach jestem dość... hymm no strachliwa tak ten film mnie zwyczajnie rozczarował i sama Samara jakaś taka wgl nie straszna ; )

Magdallena1985

A dla mnie jeszcze kiedy nagle zaszczekał pies... ;)

ocenił(a) film na 4
Lady_Rebel

Szczekania psa to nawet nie pamiętam, może mi się przysnęło. A parasol to oczywiście najstraszniejszy moment filmu i jedyny uczciwy jumpscare.

ocenił(a) film na 4
Magdallena1985

Ale tak powinno zostać nawet, gdyby film był dobry. Ring nigdy nie stał tanimi jumpscare'ami. Esencją pierwszej części, dzięki której kilkanaście lat po premierze jest prawdziwą legendą, był klimat i budowanie na nim strachu przed rzeczami niewytłumaczalnymi. Problem polega na tym, że Rings z pierwowzoru pożyczył jedynie tytuł.

ocenił(a) film na 4
YoshiYamamura

Ale jak już nie potrafią zrobić klimatu to mogliby dodać trochę wyskakiwajek, żeby w tym filmie działo się COKOLWIEK. A tak nie mamy ani jednego, ani drugiego :D

ocenił(a) film na 4
Alos

Nie da się ukryć, to był chyba pierwszy raz, kiedy łapałem się na drzemce w kinie. Znajome, z którymi byłem poddały się w połowie i wyszukiwały błędów, żeby nie uschnąć z nudów :D

ocenił(a) film na 4
YoshiYamamura

No my w pewnym momencie zaczęliśmy się podśmiewać z co lepszych fragmentów, a poszedłem jeszcze z taką parą cykorów, że myślałem, że sobie postraszę chociaż albo coś, a tu klops :(

Magdallena1985

przed filmem przeczytałam Twój komentarz... i jak zobaczyłam na sali kinowej scenę z parasolką... parsknęłam śmiechem :D

ocenił(a) film na 2
martusia3318_fw

Przestraszylas się?

Magdallena1985

nie koniecznie... bardziej mnie to ubawiło :P

Magdallena1985

Mnie jedynie przestraszyło szczeknięcie psa na cmentarzu.

Magdallena1985

Zdecydowanie, to samo w recenzji napisałem:

https://zdalaodpolityki.pl/2017/02/10/rings/

Nie jest dobrze, kiedy najstraszniejszą sceną horroru jest ta, w której bohater nagle otwiera parasolkę. A tak właśnie jest w Rings. Reżyser próbuje budować atmosferę zagrożenia, ale bez powodzenia. Podejmuje też sporo błędnych decyzji. Przykładowo historia Samary schodzi na drugi plan, ustępując miejsca wizjom Julii. To one są motorem napędowym filmu, upodabniając go do dziesiątków innych demonicznych horrorów. Ciekawy wątek profesora prowadzącego niebezpieczne badania zostaje gwałtownie urwany. Nie wiadomo też, czemu plik nie trafia na Facebooka czy YouTube, gdzie obejrzałoby go znacznie więcej widzów.

ocenił(a) film na 1
Magdallena1985

Poprzez kompletną i doszczętną komercjalizację zniszczyli cały dorobek serii, miałem wrażenie, że oglądam reklamę Coca-Coli i Apple przerywaną jakimś tam filmem. Scenariusz był przewidywalny aż do bólu i żałosny, nie było tutaj żadnej tajemnicy, tylko prowadzenie widza z punktu A do B w bardzo naiwny sposób. Cała maska tajemniczości pękła i rozłupała się na tysiące elementów, autor nie dał mi w ogóle pomyśleć, wszystko zostało podane na talerzu. To jest po prostu okrutne. Jechanie na franczyzie, która miała swoich biorców kilka lat temu, mogę porównać do nieudanego przeszczepu serca, chęci dobre tylko doktor słaby i to chyba najlepsze podsumowanie.

ocenił(a) film na 8
Magdallena1985

Bo to jest film oryginalny JAPOŃSKI ! A nie jakieś badziewie amerykańskie, co se próbowali zgapić i nawet od pierwszej amerykańskiej części to sama kicha i żenada! Ale se obejrze dziś ten "Rings" by sie może przynajmniej pośmiać...

ocenił(a) film na 8
rysiu266

myliłem sie film jest znakomity, to nie horror ale piękne wyjaśnienie, w jednym filmie nie wiążącym do poprzednich cześci ani japońskich czy amerykanskich..

ocenił(a) film na 1
Magdallena1985

Dokładnie :) Cieszę się jak dziecko, że jednak nie miałam ochoty na horror w kinie. W innym przypadku wpadłabym w depresję, że prawie 30 złotych poszło w piach, to wolałabym za to zjeść mega pizzę. Rzadko nie kończę filmu, jednak Rings wyłączyłam po 70 minucie i nie mam wyrzutów sumienia. Szkoda, wielka szkoda, bo amerykańską wersję, pierwszą część szczególnie bardzo lubię.

ocenił(a) film na 4
Magdallena1985

Poza parasolką tylko na samym końcu z Samarą na suficie był straszny reszta szkoda gadać

Magdallena1985

Najstraszniejszy moment filmu.... jak na końcu znalazł wiadomość od Gabriela i rozłożył zdjęcie i akurat prąd wywaliło w okolicy... Szkoda, że tak późno :D :P

ocenił(a) film na 2
Magdallena1985

Rozkładanie parasolki spowodowało, że przez kilka nocy z rzędu nie dało się usnąć.................ze strachu oczywiście.

ocenił(a) film na 4
Magdallena1985

Czyli nie tylko mnie przestraszyła najbardziej parasolkaXD

Magdallena1985

Najstraszniejsze jest, że to gówno trwa aż 102 minuty, których już nigdy nie odzyskasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones