PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657675}

Rio 2

6,6 24 427
ocen
6,6 10 1 24427
6,2 5
ocen krytyków
Rio 2
powrót do forum filmu Rio 2

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 5

Moje pierwsze odczucie po filmie - lepszy od jedynki. Dialogi Polskie bardzo dobre, lepsze niż w
oryginale i bardziej komediowe niż w pierwszej części. Po obejrzeniu w wersji Polskiej zmieniło
się moje nastawienie do scenariusza który wcale nie jest zły tak jak myślałem po obejrzeniu z
ang dubbingiem, moim zdaniem w dwójce zdecydowanie trudniej było przewidzieć rozwój
wypadków niż w jedynce.
Ostatnią kwestią jest muzyka, świetnie przetłumaczone utwory, na plus dla polskich
dystrybutorów że w filmie piosenka "Beautiful Creatures" jest w wersji portugalskiej, na minus
portugalska wersja "Don't go away", moim zdaniem wersja angielska z Anne Hathaway była
zdecydowanie lepsza, niemniej jednak muzyka to ogromny plus tego filmu.

Ogólnie film zrobił duże wrażenie, a na seansie widziałem bardzo dużo osób dorosłych co też
było dla mnie zaskoczeniem ;)

ocenił(a) film na 8
maladzonaga

moim zdaniem angielska wersja "Beautiful Creatures" lepiej brzmi, nie mówię że portugalska nie jest dobra bo też jest świetna ale mi by bardziej pasowała angielska

ocenił(a) film na 5
filmowy22

Teraz to ja mam w ogóle inne odczucia co do tego filmu. Chłam straszny w porównaniu do jedynki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones