PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482808}
6,1 69 874
oceny
6,1 10 1 69874
5,9 15
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Nie wiem po co nakręcono ten film, który się nie umywa do pierwowzoru. Film nie wzbudza emocji a główny bohater sympatii. Jednak w tym filmie da się znaleźć jasny przekaz dla oglądających wysłany przez zapatrzonych w siebie dumnych amerykanów. Mianowicie znamienne są słowa w scenie końcowej S.L. Jacksona, cytuję:
"...Niektórzy nawet myślą, że stosowanie dronów w obcych krajach świadczy o tym, że jesteśmy agresywnymi imperialistami, z którymi walczyli nasi przodkowie. Wam właśnie mówię: dość skamlenia:Ameryka jest i będzie najwspanialszym państwem na ziemi..."

Jakieś pytania?

ocenił(a) film na 7
thief9

Dlatego ja dałem 7 za tę ironiczną końcówkę. Wiesz co to ironia albo sarkazm? O to chodziło autorom filmu... A podobno to film dal idiotów haha..

ocenił(a) film na 4
RichiRich

No i dlatego tak rzadko dodaje jakiekolwiek komentarze na forach internetowych. Wrzucając jakiś temat i rozpoczynając w ten sposób rozmowę. Dla jednych może niezrozumiałą, może kontrowersyjną...Trudno jest się doczekać merytorycznej dyskusji, ścierania się argumentów. Najszybciej można się doczekać obraźliwych epitetów, nasłuchać się czegoś o własnej rodzinie itp.
Właśnie wyżej wpisany autor utwierdził mnie w przekonaniu aby jednak nie próbować dyskusji z ludźmi w internecie i zakończę ten wpis aforyzmem mojego ulubionego pisarza:
" ...Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu..."
Powodzenia wszystkim trollom, hejterom itp.

ocenił(a) film na 7
thief9

No ale gdzie te argumenty w pierwszej wypowiedzi?

ocenił(a) film na 5
thief9

Czytając twoje wypociny również przypomniałem sobie znamienną wypowiedź Stanisława Lema. Bystrością naprawdę nie grzeszysz. Pytań brak :)

ocenił(a) film na 6
thief9

Po co ?dla zabicia czasu tak jak nowy total recall. Idziesz do kina a po wyjściu zapominasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones