PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482808}
6,1 69 864
oceny
6,1 10 1 69864
5,9 15
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Jakby wyciąć wszystkie sceny z Samuelem, byłbym skłonny dać filmowi nawet 8/10
ale ten typek mnie tak irytował i denerwował, że co otworzył morde miałem ochotę wejść do niego i
mu nakopać

foxu23

dodajmy że czarny o nazwisku Nowak to dopiero fantastyka :D

ocenił(a) film na 6
maximus_

To po prostu styl Fox News i prawicowych mediów,to irytuje każdego inteligentnego człowieka ;)

foxu23

Chyba najgorsza rola Samuela.

użytkownik usunięty
foxu23

I przez to oceniłeś film na 5? :D to dobrze że że wzbudzał w Tobie takie emocje bo prawdopodobnie taki był cel twórców filmu, a sam Samuel wychodzi na świetnego aktora ;)

ocenił(a) film na 8
foxu23

Taki właśnie był cel tej postaci. Czy tutaj większość ludzi nie rozumie ironii? Najwyraźniej. Tekst, że Ameryka jest najwspanialszym krajem na Ziemi, aż nią ociekał. Novak ukazuje manipulację mediów i jej wpływ na nasze wybory. Ty myślisz, że sondarze przedwyborcze odzwierciedlają myślenie obywateli? Przedstawiają to, jak media chcą, aby obywatele myśleli. Scena w której Novak wyłącza senatora i nie pozwala na odpowiedź, po tym jak mu Sellers zadaje niewygodne pytanie jest jedną z lepszych scen w filmie. Tak ja Xoran napisał, Novak miał wkurzać, abyś włączając TVN24 zaczął myśleć, co ci ludzie z TV do Ciebie mówią i jaki mają cel. Większość widzów niestety i tak stwierdzi, że Samuel był niepotrzebny, a film zbyt plastikowy i nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones