PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550718}
6,2 1 151
ocen
6,2 10 1 1151

Rock It
powrót do forum filmu Rock It!

Jeżeli ktoś myśli, że ten film jest fajny to raczej się grubo myli. Szczerze mówiąc w Niemczech były plakaty tego filmu na każdym słupie. Według mnie to jest Niemieckie połączenie Camp Rock i High School Musical. Jakoś nie ciągnie mnie żeby obejrzeć...

VoyageFun

I słusznie obejrzałam ale z trudem, bo wyznaje zasadę jak już zaczynam to i kończe ale trudno było bo to ten sap typ co CR i HSM czyli przesłodzone bajunie dla 12-latek....

daphne16

Też jestem po "seansie"... zgadzam się z wami, nawet fryzura Efrona była :P za to rockowych kawałków nie było...no może te dwie piosenki zespołu jako tako dałoby się podciągnąć pod rock (po pijaku), a tak to zaprezentowano jakiś bliżej niesprecyzowany misz-masz muzyczny. Choć ta wersja i tak bardziej mi sie podobała niż HSM i CR...może dlatego, że była krótsza :P

ocenił(a) film na 1
Lili89

Biedni Niemcy nastolatki rocka nie znają.

Nichtss

Może to i lepiej :D

VoyageFun

A mnie się podobało. To już zależy od gustu człowieka. Może nie był tak dobry jak HSM czy CR, ale równie świetnie się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones