PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545023}
5,9 11 624
oceny
5,9 10 1 11624
4,3 3
oceny krytyków
Rock of Ages
powrót do forum filmu Rock of Ages

Nie wiem jak ocenić ten film... jak dla mnie rock to ma być rock, a nie muzyka rocka z głosami
High School Musical.. obejrzałam 30 minut i wyłączyłam, bo mnie zanudził.. mi się nie podoba..
Nie wiem jak innym każdy ma inny gust, ale jak dla mnie ich głosy nie pasują, nie twierdzę, że nie
potrafią śpiewać.. po prostu nie pasują, bardziej do innych musicali.

Emaerioel

Coś w tym jest, zdecydowanie coś w tym jest...

ocenił(a) film na 7
Emaerioel

mam to samo
muzyka na HELL YEAH, pomysł no powiedzmy na tak, ale coś nie zaskoczyło
no i Rock nie jest PG-13 ;)

Emaerioel

To nie jest film na Polskę. Dla Amerykanina już pierwszy numer Night Ranger Sister Christian to jak religia i każdy następny też. Pomimo banalności filmu ładunek emocjonalny dla tych, którzy znają te wszystkie kawałki na pamięć duży. Dla mnie też bo znam to wszystko na pamięć od co najmniej 20 lat.

ocenił(a) film na 2
roxxi2

Utwory fantastyczne, trudno z tym polemizować, ale sam film tak koszmarnie płytki, banalny, pozbawiony czegokolwiek co mogłoby porwać widza - no okropność, nie mogę się tylko nadziwić że Cruise zgodził się zagrać w czymś takim. Nie przepadam za facetem, ale zwykle gra w naprawdę dobrych filmach, a tu taka koszmarna wtopa

ocenił(a) film na 6
Emaerioel

Jak się uda przełknąć konwencję High School ( z dużym bólem :D ) to jest nieżle w porywach świetnie, głównie dzięki kapitalnym gwiazdorskim drugim planom, na dwójkę głównych bohaterów należy spuścić zasłonę milczenia, ale podejrzewam, że amerykańskie nastki były zachwycone :)

Emaerioel

no tego filmu dla fabuły się nie oglada
dla muzyki owszem :-)

ocenił(a) film na 5
molek___

dla muzyki może w oryginale to tak, ale nie piskliwy glosić głównej bohaterki który masakrował swietne kawałki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones