PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9193}

Rocky 4

Rocky IV
7,3 80 192
oceny
7,3 10 1 80192
6,1 9
ocen krytyków
Rocky 4
powrót do forum filmu Rocky 4

Gdzie Oscary ??

ocenił(a) film na 9

Dziwie się że ten film nie miał nawet nominacji do Oscara za muzyke i role drugoplanową.Film jednym się podoba innym nie ale muzyka tu wymiata i większość tą potwierdzi czy się podobało czy nie a Dolph tu pokazał jak się gra więc jestem bardzo zdziwiony że nie było nawet głupiej nominacji.

ocenił(a) film na 3
roki3225

Ty tak serio ?

ocenił(a) film na 9
przemekino87

Nie na niby.

roki3225

Nie martw się. Za muzykę dostał inną nagrodę ;)

ocenił(a) film na 6
_Zero_

No właśnie, film jednak został doceniony. Dostał sporo Złotych Malin, a to też prestiżowa nagroda, prawie jak Oscar.

użytkownik usunięty
roki3225

Zgadzam się, pewnie moja ulubiona część dla tego że ją pierwszą obejrzałem. Te osoby powyżej to chyba coś mają z głową bo piszą że Złota Malina to taka nagroda jak Oscar. Ich IQ jest małe jak nie wiedzą co to Złota Malina w takim wieku.

ocenił(a) film na 7

A może to po prostu ironia?...

użytkownik usunięty
Morska_Bryza

Na pewno jest to ironia, ale wkurzająca ironia.

Nie wiesz co to ironia, ale nie musisz się tego wstydzić.

użytkownik usunięty
NickError

Wiem, nie muszę. :)

roki3225

Film dostac kilkakanasirpe antyoscarow zlotych malin...osobiscie uwazam ze nie slusznie
Stalolne otrzymal Oskara wkoncu za caloksztalt

Rocky iv ogladalem na vhs jako dzieciak w latach 80 ...I dla mnie to kultowa pozycja dramatu bixerskiego
Fajnie ze sylwek I drago wystepuja w najnowszym Creed 2 ..I jest to nawiazanie do ich rywalizacji z Rocky ziV

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones