PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1462}

Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show
7,6 28 741
ocen
7,6 10 1 28741
7,8 20
ocen krytyków
Rocky Horror Picture Show
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show

Jestem w szoku

ocenił(a) film na 9

Podnieca mnie uszminkowany facet w siatkowych pończochach. Czy to normalne? Panie doktorze, ratunku!!!

ocenił(a) film na 10
EineHexe

Nie martw sie, każdy komu się podoba ten film czy facet czy kobieta musi przez to przejść.

Masz teraz dwie drogi, albo szybko zapomnisz o tym filmie, albo będziesz do niego wrfacał i wracał i wracał.
A transseksualna transylwania będzie ci się śnic na jawie:D

emceha

''Masz teraz dwie drogi, albo szybko zapomnisz o tym filmie, albo będziesz do niego wrfacał i wracał i wracał.''
Sądzę, że EineHexe to jest kobieta, więc twoja wypowiedź nieco średnio pasuje ;)

ocenił(a) film na 9
EineHexe

mnie też podnieca, nie martw się :D tzn może powinienieś sięmartwić jeśli jesteś facetem... ale w końcu it's okay to be gay xD

ocenił(a) film na 10
ever_dream

Jest problem, jestem hetero :|
Albo czegoś nie wiem o sobie:D

ocenił(a) film na 9
EineHexe

ten film poprostu jest dobry :) Dlatego ci sie podobna :D

EineHexe

Frankie to synonim seksu, ludzie. Nad czym się tu, więc zastanawiać? ;D

ocenił(a) film na 9
EineHexe

Co te fetysze robią z ludźmi, jak to ktoś rzekł "Każdy jakiś fetysz ma" więc nic w tym złego byleby tylko nie przesadzić :)

ocenił(a) film na 8
EineHexe

zgadzam się z przedmówcą, czy kobieta czy mężczyzna, hetero czy nie - nikt nie przechodzi obok Franka obojętnie :) a najlepsze jest to, że ten facet był chyba nieświadomy tego jak lata później ludzie bez względu na płeć i orientację będą za nim tęsknie spoglądać :)

ocenił(a) film na 9
EineHexe

Uff, nie jestem sama. Też się zastanawiałam dlaczego Frankie tak mnie kręcił, tym bardziej, że Tim Curry zawsze wydawał mi się raczej aseksualny;)

ocenił(a) film na 9
magda23_fw

Tim może i jest, ale Frank? Wszystko tylko nie a- :D

ocenił(a) film na 9
EineHexe

Po tym filmie, "Kevin sam w Nowym Jorku" nie będzie już taki sam... a przynajmniej nie sceny w hotelu... xD

A wracając do tematu- Frank jest tak magnetyzującą postacią i ma tak wiele uroku osobistego, nie wspominając o jego jakże pociągającym głosie... po prostu nie można pozostać niewzruszonym na coś takiego! :D

ocenił(a) film na 8
NikaraNikita

Przed obejrzeniem tego filmu Tim Curry kojarzył mi się głównie z tym bardzo charakterystycznym uśmieszkiem, jaki zaprezentował m.in. w "Kevinie samym w Nowym Jorku" i "Kolorze magii".

ocenił(a) film na 8
EineHexe

Tak doskonale rozumiem Twój ból.

EineHexe

ja też ;p od frankiego nie sposób oderwać oczu ;p kurczę, niby słyszałam o tym musicalu już od paru lat, ale dopiero dzisiaj obejrzałam i teraz rozumiem skąd te mieszane opinie i niska popularność na naszym polskim katolickim podwórku ;)

ocenił(a) film na 8
EineHexe

Niesamowita kreacja! Widzę, że wszyscy tu mają podobne, niepokojące nastroje w związku z dr Frankiem :) Sceny w sypialniach Janet i Brada - czysta <fascynująca> perwersja. Też czuję się jakby trochę chora ;)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
EineHexe

Bardziej radykalni LGBT twierdzą, że 'heteryków nie ma, są tylko niewłaściwie podrywani' :). Jak dla mnie, to ciut za ostro, ale wydaje mi się, że niezależnie od orientacji - jak trafi się ktoś, kto ma styl i klasę, to odczuwa się sympatię. Choćby i niebieskie zęby miał itd. Frankie jest zagrany z przekonaniem, widać, że aktor nie grał przeciwko sobie, to i lubimy kabaretki na męskiej nodze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones