PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1462}

Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show
7,6 28 741
ocen
7,6 10 1 28741
7,8 20
ocen krytyków
Rocky Horror Picture Show
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show

przysięgam w jakiś dziwnie przyjemny sposób działa na mnie wizja tego przecież bardzo męskiego mężczyzny z niesamowitym głosem jako 'słodkiego transwestyty' :). Przysięgam Christian Bale w Batmanie; ani Leos w Titanicu ani Brad Pitt w Bękartach czy jakis inny sliczny James Franco czy Ryan Gosling nie mają tyle seksapilu co Tim Curry w rajstopach :). Kurczę to musiała być w tamtych czasach odwaga tak zagrać. Uwielbiam TRHPS; to jeden z tych filmów ktore oglądałam więcej niz 5 razy :)

Drozniczka

Kocham ten film , Kocham kicz lat 70 - dziesiątych ; )

Drozniczka

mam bardzo podobne zdanie:) Niesamowita charyzma, zaskakujący i odważny wygląd. Uśmiech sam ciśnie się na usta:D

ocenił(a) film na 8
dominiffa

zgadzam się w 100%. Widziałam kilka razy, nigdy się nie znudził.

ocenił(a) film na 10
lizard_4

http://www.facebook.com/pages/I-dont-even-care-Tim-Curry-as-a-transvestite-is-se xy/172395888195 ;)

ocenił(a) film na 9
flamenkaa

Lubię to!!! Thank you! XD

Drozniczka

dokładnie! :)

ocenił(a) film na 7
Drozniczka

Dopiero dzisiaj obejrzałam ten film tylko dlatego, że zastanawiałam się na czym polega jego fenomen. No i już wiem. Nie mogłam oderwać oczu od Tima vel Franka. Matko miałam to samo odczucie facet w rajtkach a ja nie mogę oderwać oczu od niego taki sexowny jest, ten głos te oczy. Poza tym już mam soundtrack i wałkuję na okrągło "Sweet Transvestite", "The Time Warp" i "Hot Patoosie". No i "Touch A, touch a" Sarandon nie ma zdolności wokalnych, ale w tej piosence jest świetna.

ocenił(a) film na 8
Drozniczka

cos w nim jest to fakt <3 ;p ale nie wiem co! toc to 'facet w rajtkach!' ow

użytkownik usunięty
Drozniczka

Zgadzam się. Curry w tym filmie to niezaprzeczalny kokiet. Ma kocią mimikę twarzy, powalający uśmiech i nie przeczę dobrze mu w podwiązkach ^^' Nie wiem co w nim jest, ale jest. Sądzę że dużą rolę odgrywa tu jego mruczący lekko znudzony głos i piękny akcent.

ocenił(a) film na 7
Drozniczka

dla mnie nie, ale na pewno zagrał genialnie

ocenił(a) film na 9
Drozniczka

Streep za musical "mamma mia" dostala nominacje do globow , Jackmanowi za " nedznikow" dali globa a Timowi glupiej nominacji do globow nie dali choc ta rola byla godna oscara . .I jak dla mnir jest to najlrpsza rola musicalowa.

maciekb80

Tak to smutne.

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Jaki Tim jest niedoceniony :( Aktor, który ma taki warsztat, nie dostał wielkich ról, choć zagrał ich wiele, ale żadna - poza Frankiem- N Furterem - tak naprawdę nie dała Mu rozwinąć skrzydeł, pokazać swego ogromnego talentu. To prawda, że powinien dostać przynajmniej nominację. Tim świetnie też śpiewa, aż szkoda, że nie nagrał więcej albumów. Oczywiście, Tim ciągle, mimo przejścia udaru, jest w jakiś sposób obecny w kinie, na estradzie, ale wielu wspaniałych ról, pewnie już nie zagra. Ogromnie żal marnowania takiego talentu.

ocenił(a) film na 7
Drozniczka

Prawda, coś w tym jest. Uwielbiam utwór Sweet transvestite. Pasowałby tu Freddie Mercury i w ogóle muzyka kojarzyła mi się z wczesnym Queen. Świetna.

Drozniczka

Oczywiście. To jest właśnie ta magiczna charyzma, którą tak mało ludzi na świecie posiada

ocenił(a) film na 8
Drozniczka

I te fantastyczne, wymalowane usta! Jest cały wspaniały

ocenił(a) film na 10
OlgaO

W tym makijażu jest bardzo pociągający. Chociaż bez - jaki On był śliczny w młodości.

ocenił(a) film na 10
Drozniczka

Tim jest obłędny. Niesamowity seksapil, te nogi, ta piękną twarz, zmysłowy głos, sposób poruszania i to, jak wykreował całą postać Franka N Furtera. Nie można oderwać wzroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones