PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450178}

Rok pierwszy

Year One
5,5 36 180
ocen
5,5 10 1 36180
2,8 8
ocen krytyków
Rok pierwszy
powrót do forum filmu Rok pierwszy

Nuda. Zasypiałem

ocenił(a) film na 1

Nie śmieszne. Ani trochę. Przez reklamy wydawało się ciekawsze. Ale okazuje się, że jednak nie. Nie piszcie mi czasem, że nie mam poczucia humoru.
Dobre komedie jakie powstały to Ści(ą)gany, George prosto z drzewa, Największy koszmar Erensta, Jaś Fasola itp.

Grobir001

zgadzam sie ten film to jakies nieporozumienie ten film nie jest smieszny tylko zenujaco glupi 30min obejrzalem z trudem i dalem spokoj tam nic ciekawego nie ma

ocenił(a) film na 7
Grobir001

...nie masz poczucia humoru. Nie tak pojechane jak ten film :-P

ocenił(a) film na 1
Pio76

Nie pisz, że nie mam humoru bo wymieniłem jakie istnieją dobre komedie!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
Grobir001

Oj tam, nie pusz się, proszę. Prosiło się o taki komemtarz, kiedy napisałeś: "Nie piszczcie mi czasem, że nie mam poczucia humoru". To żart i test poczucia humoru :-P
Film ma sceny głupie, żenujące itd, ale taka konwencja. Mnie najbardziej bawiły parodie historii ze Starego Testamentu. Niewygodne, ale logiczne pytania jakie stawiał Oh w różnych sytuacjach, pozoranctwo ofermy Zeda i to jak te cechy doprowadziły ich do sukcesu. Jeśli uważasz, że był tak nudny jak piszesz, to być może brakło Ci kontekstu?
Używanie jedynki do oceny często jest zbyt pochopne. No chyba, że wynika z niezgody na zastaną ocenę i jest to próba wpływu na ocenę, a nie obiektywna ocena filmu. Trzeba sobie zawsze zostawić skalę dla dzieł w rodzaju Smoleńsk, gdzie wszystko kuleje, od scenariusza przez grę aktorską do postprodukcji. Tutaj może nie siąść komuś poczucie humoru, ale film nie ma większych wad.
Czy Rok Pierwszy był gorszy od np. Piotrek Trzynastego?

Grobir001

znam duzo lepsze niz te twoje niby dobre komedie :D

ocenił(a) film na 10
Grobir001

Dla mnie film był zabawny bo wyśmiewał religijne absurdy.

Grobir001

Radzę zgłosić się do lekarza psychologa bo skoro ten film cię nie śmieszył to masz jakąś chorobę o podłożu psychologicznym, to nie docinka mówię serio.

ocenił(a) film na 1
theart

Nie muszę się zgłaszać do żadnego doktorka ;) Musisz zobaczyć te komedie, które wymieniłem już w temacie, które się zwą "Jaś Fasola", "George prosto z drzewa" czy "Ernest Scared Stupid" tam jest dużo zabawnych momentów. M in Ernest P Worrell (grany przez Jima Varneya) robi śmieszne miny nawet jak się drze "yaaa!" i w dodatku śmieszna jest scena z tymi trollami jak atakują przebierańców Halloween w Największym koszmarze Ernesta, czy też w tym Ściąganym jak Główny bohater wraz z przyjaciółką ratują jej ojca wsadzając go do samochodu, gdzie przypadkowo ojciec walnął się głową w kowadło leżące na fotelu, czy też jeszcze było zabawne w George'u prosto z drzewa jak George zwisając na pnączach walnął w drzewo. Film "Ernest Scared Stupid" można zobaczyć tylko po angielsku bez lektora oglądając gdzieś w internecie albo i też pobierając go przez program Ares. Polecam na serio te filmy, które wymieniam bo idzie się w nich na serio pośmiać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones