PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346039}
8,1 910
ocen
8,1 10 1 910
Roméo & Juliette
powrót do forum filmu Roméo & Juliette

jaki miałam okazje oglądać :)

jakie wrażenia mam? przede wszystkim muzyka... wszystkie piosenki przypadły mi do gustu, a najbardziej Aimer, Les Rois Du Monde, Sans Elle czy tez On dit dans la rue (nazwy pewnie pokręciłam, ale proszę, wybaczcie mi - francuski to czarna magia dla mnie). Każdy tak potrafił śpiewać i pod tym względem nie mogę się czepiać.

Romeo!! czyli Damien Sarque... idealny do tej roli, a te długie włosy! :) nie będę ukrywać, że to również bardzo mi się podobało :D

Minus. Para Romeo i Julia... (Damien i Cecilia) przyznam szczerze, że nie czułam między nimi jakiegoś napięcia... tej więzi jaka powinna być między nimi. Tego mi brakowało.

Jestem bardzo ciekawa jak wypadnie "Romeo et Juliette" w nowej obsadzie :) mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości będę się miałą okazję przekonać.

ocenił(a) film na 10
Taladriele

wymieniłaś wszystkie moje ulubione piosenki jak i większości (te są najbardziej znane i cudowne również ich przekaz).
Romeo z długimi włosami, chyba każda by chciała takiego Romeo. Szkoda, że obecnie nie ma już długich i też krótkie ma w wersji 2010.
Co to chemii miedzy Romeo a Julią. Wtedy Julia miała 16 lat a Romeo 19 (jeśli dobrze pamiętam) to może to spowodowało takie odczucie. Ja osobiście uważam że dobrze grali.
W 2010 roku gra z nim Joe Esther ( w czasie grania byli para) ale to ważnie w tej parze wyczułam większy dystans miedzy nimi nie mówiąc o tym że nie mogli się dopasować w śpiewie.

polecam obejrzeć tą wersje z 2010 roku, ale wiadomo czegoś co jest idealne nie można ulepszyć.

ocenił(a) film na 8
gunia193

...Sergue i Esther..być może był dystans i działo się coś niedobrego,gdyż w tym właśnie roku na planie poznał życiowa partnerkę i matkę swego dziecka,Emilie Sudre,tancerkę z planu "Romeo & Juliette".Dla mnie istnieje tylko wersja z 2002 czyli Sargue + Cara i reszta aktorów.

użytkownik usunięty
Taladriele

A ja wolę: Verone, La Haine, Le duel;)

ocenił(a) film na 8

Aimer...coś wspaniałego,już od pierwszych taktów usłyszanych pierwszy raz wiedziałam że ta melodia i słowa zostaną ze mną już na zawsze :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones