PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651728}

Roman Polański: moje życie

Roman Polanski: A Film Memoir
7,3 4 404
oceny
7,3 10 1 4404
6,2 4
oceny krytyków
Roman Polański: moje życie
powrót do forum filmu Roman Polański: moje życie

Jak czytam teksty w stylu: "zgwałcił dziecko" , "gwałciciel dzieci" itp. itd. to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Ludzie wypisujący takie bzdury to albo w życiu nie byli na konkretnej balandze albo może nawet wychowali się w jakiejś sekcie w stylu Mormonów czy innych tam...
Trzeba być kompletnym ignorantem by nie dostrzc w całej tej historii wielowarstwowości i różnic interesów osób w to zamieszanych.
Mamy tu sędziego, który próbuje zaistnieć w mediach dzięki tej sprawie.
Polańskiego, który był tak nawalony, że nie wiele pamięta z tej imprezki.
Matkę "ofiary" i niespełnioną aktorkę, która w stylu mamy MM próbuje załatwić córce filmową karierę.
I wreszcie trzynastolatkę oblataną w temacie seksu lepiej niż niejedna trzydziestolatka, która po udanej sesji fotograficznej, dobrym piciu, ćpaniu i bzykaniu nie osiągnąwszy wyznaczonych przez matkę celów panikuje i pogrąża reżysera opisując całą historię pod dyktando matki i mediów.
Dalej nie ma co pisać bo jak ktoś pogrzebał w temacie to wyjaśniać mu nie trzeba, a tym którzy chcieli by Romana Polańskiego widzieć płonącego na stosie wyjaśniać nie mam ochoty.

voitaco

nic wielkiego!
Charlie Chaplin też miał skłonność do dzieci...

fabio

Jagiełło też pedofil jak nic, Jadwiga miała 13 lat. ;)

W dawniejszych czasach uważano po prostu że dziewczyna jest "zdatna do łożnicy" po pierwszej miesiączce.
Czy było to mądrzejsze niż obecne (różne zresztą w poszczególnych krajach) regulacje ? Może tak, a może nie.

andre_

a członkowie nacierającej Armii Czerwonej to nawet i w zoofilię się bawili jak moja babcia opowiadała :P

voitaco

Czerowni biorą wszystko co się rusza.

tearofmankind

a to co się już nie rusza też ruszają...

użytkownik usunięty
voitaco

ktoś kto jest dorosłą osobą i uprawia seks z 13-latką jest gwałcicielem dzieci...

a jeśli 13latka świadomie uwodzi pijanego dorosłego?

voitaco

voitaco pięknie to ująłeś !!!!

voitaco

Wiesz.... Romeo też był pedofilem.

littlelotte52996

a Kopernik była "kobietom" :P

voitaco

Oczywiście. A myślałeś inaczej?

ocenił(a) film na 6
voitaco

Zgadzam się z Twoja wypowiedzią. Poza tym pedofil to osoba zainteresowana dziećmi przed okresem pokwitania. To, co zaprezentowal Polański to co najwyżej hebefilia lub nimfofilia, ale nie sądzę, bo wtedy takich incydentów byłoby znacznie więcej.

voitaco

Romek to pedofil.

ocenił(a) film na 6
voitaco

Masz 100% racji, przecież on nie jest gwałcicielem, a jak powiedział w filmie lekarze nic nie stwierdzili i nie należy ufac mediom, a robienie z niego pedofila nie jest słuszne, gdyż nie tylko jemu sie to przydażyło, a akurat jego najbardziej gnębią bo jest światowej klasy reżyserem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones