PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113502}
6,5 6 082
oceny
6,5 10 1 6082
7,2 4
oceny krytyków
Romance & Cigarettes
powrót do forum filmu Romance & Cigarettes

Ten plakat nie przypomina wam plakatu do "Pulp Fiction"?...jak zobaczyłam ten plakat od razu mi sie skojarzył...:)

ocenił(a) film na 5
kieszi

Troche sie z toba zgadzam choc na plakacie ,,Pulp Fiction'' ona lezala na brzuchu,byla bardziej ubrana i o ile pamietam miala papierosa.No i oczywiscie miala odslonieta twarz.Ale faktycznie plakaty sie ze soba kojarza.A po za tym Romanse i Papierosy to WSPANILY film.polecam...

SmallCrime

Tak wiem, że Uma Thurman na plakacie do "Pulp Fiction" leżała inaczej...ale te kolory, ta zmysłowość, łóżko, kobieta czerwienie...bardzo fajne i odrazu na myśl przywodzi mi klimat plakatu "Pulp Fiction".Filmu nie ogladałam ale z tego, co widze po opiniach bede musiala to nadrobić:)

kieszi

nie przypomina

kieszi

Zgadzam się, moja pierwsza myśl była dokładnie taka sama- od razu skojarzyło mi się z Pulp Fiction. Po prostu w jakiś nieuchwytny sposób plakaty łączy podobna stylistyka.

kieszi

Tak , jest w części podobny , ale Kate na tym plakacie wyszła o wiele lepiej niż Uma na plakacie do "Pulp Fiction"...

kate_winslet

Podobieństwo jakieś jest, ale na pewno nie jest to plagiat:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones