PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576640}

Romeo i Julia

Romeo and Juliet
6,4 5 550
ocen
6,4 10 1 5550
Romeo i Julia
powrót do forum filmu Romeo i Julia

to jakaś kpina. Od razu widać do kogo skierowany jest ten film.

mmoollyy

szkoda mi tylko Hailee, której kariera może się wspaniale potoczyć i nie będzie musiała grać w takich filmach ;c

iangrapher

może najpierw obejrzyjcie, a potem krytykujcie?

iangrapher

"Takich" czyli jakich? Co jest nie tak z filmami kostiumowymi? Lepiej by bylo, gdyby zlapala jakas role w filmie typu "Kocham Cie, Beth Cooper" albo "Zabojcze cialo"? Czepiacie sie, bo gra tam kilku aktorow, ktorzy znani sa z mlodziezowych produkcji, ale tak sie sklada, ze to nic nie ma do tego filmu i tyle w temacie.

mmoollyy

Do młodzieży, i co z tego?

NickError

no właśnie wkurza mnie jak ktoś od razu przekreśla film patrząc na obsadę, która wcale nie jest taka zła w tym filmie ;]

mmoollyy

może zanim zacznie się kpić warto obejrzeć film i nie krytykować aktorów którzy akurat odnoszą sukcesy. To że nie każdy ich zna nie świadczy o tym, że są źli, wręcz przeciwnie są wspaniali. A po aktorach chyba nie można stwierdzać że film jest kierowany do konkretnych osób. Wtedy młodzież nie mogłaby oglądać filmów z Bradem Pittem czy Johnym Deepem tylko dlatego że mają więcej lat? To jest dopiero kpina. Ktoś kto dobiera obsade ma doskonałe pojęcie o tym co robi.

mmoollyy

Racja, napakowali znanych aktorów i myślą, że zrobią tylko z tego dobry film.

mmoollyy

no widać ,że skierowany troche do młodzieży, ale trzeba wylansować jakieś nowe gwiazdy , anie obsadzać tylko tych starszych ,

mmoollyy

nie wiem jaka będzia gra aktorów ale jeżeli chodzi o Romea i Julie Szekspira to główni bohaterowie byli od nich młodsi gdyż julia miala 14 lat a romeo okolo 16.................

dariana18

Wiek Romeo nie jest znany bo w sztuce Szekspir nie podał dokładnej liczby (mógł mieć nawet 18) :/ Według mnie obsada jest dobrana bardzo dobrze, aktorzy mają bardzo przybliżony wiek do bohaterów których grają :) z pewnością film będzie się podobał fanom historii kochanków przez gwiazdy przeklętych <3

GrizzlyBear18

Może wyjdzie równie rewelacyjny film jak "Zmierzch"...

mmoollyy

Chętnie obejrzę, bo raz: wspaniała historia miłosna, a dwa: Douglas Booth.
Owszem widziałam go w jednym filmie, bynajmniej nie tym z Miley. Był to film 'Worried About the Boy', w którym aktor niesamowicie zagrał Boy'a George'a. Mimo, że nie jest do niego szczególnie podobny. WOW. Czapki z głów za tą rolę.

ocenił(a) film na 4
Kij_z_tym

mi się podobał w Wielkich Nadziejach :)

carolina_liar

Też już jestem po 'wielkich nadziejach' MEGA.

mmoollyy

Może dzieciaki zaczną w końcu czytać jakiś uznanych na całym świecie autorów, a nie pseudo-wampirze bajeczki. Chociaż w większości przypadków i tak skończy się na filmie -.- :/

mmoollyy

A ja jestem ciekawa jak wypadnie Hailee.

mmoollyy

eeeeem, co jest nie tak z obsada? są młodzi, Romeo i Julia byli mlodzi, dziwne jakby nagle ich grali 30-paro latkowie. A po drugie: Hailee Steinfeld była nominowana do Oscara, Paul Giamatti - 5 razy nominowany do Złotego Globa przy czym 2 razy wygrał i nominowany do Oscara, Damian Lewis też dostał Złotego Globa. Więc, obsada jest naprawdę niezła, nie wiem co masz przeciwko...

sasoreczka1

Dodam jeszcze, ze na poczatku gdy dowiedzialam sie, ze Booth gra Romea pomyslalam: "No tak, wzieli sobie takiego typowego ladnego chlopaczka (w dodatku modela) do roli Romea", czyli poszli na latwizne, ale potem zobaczylam Douglasa w roli Pipa w serialu "Wielkie nadzieje" i naprawde oniemialam - nie docenilam chlopaka, ba! Sama poszlam na latwizne patrzac na jego wyglad. Tymczasem okazuje sie, ze jest dobry w tego typu rolach, co daje mi nadzieje, ze mamy jeszcze aktorow, ktorzy poza ladnym cialem maja do pokazania cos wiecej.

ocenił(a) film na 6
mmoollyy

Czy to znaczy, że każdy aktor , który grał w filmie dla nastolatek musi być beznadziejny? DiCaprio albo nawet śp. Ledger też kiedyś nie grali w jakiś ambitnych produkcjach a potem same aplauzy.

mmoollyy

Większość z was się oburza. Widzieliście ten film? Nie. Więc nie oceniajcie go pod względem tego jacy aktorzy będą w nim grać. Może się okazać, że film was zaskoczy, a aktorzy dadzą z siebie naprawdę dużo. Poczekajcie do premiery, oglądnijcie i dopiero wtedy krytykujcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones