PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1083}

Romeo musi umrzeć

Romeo Must Die
6,8 35 364
oceny
6,8 10 1 35364
Romeo musi umrzeć
powrót do forum filmu Romeo musi umrzeć

Fakt, że reżyserem jest Polak nie wpływa na moją ocenę. Moim zdaniem bardzo średni film. Kino akcji jakich wiele. Obejrzeć raz i zapomnieć. Rozczarują się Ci, którzy oczekują odwołania do Szekspira. Poza tytułem trudno doszukać się skojarzeń z "Romeo i Julią". 5/10

ocenił(a) film na 8
galladorn

ja raczej nie liczylem na jakis watek milosny tylko fajne kino akcji jak dla mnie film stoi na wysokim poziomie i nie bede krytykowal dobrych filmow jak to robia niektorzy filmwebowicze( ktorzy sadza ze jak skrytykuja film to sa wielkimi znawcami -idioci...)

ocenił(a) film na 5
simon_sorcerer

Wszystko zależy od przesłanek, które kierują filmwebowiczami krytykującymi filmy. Założę się, że nie każdy film, który uznany został za dobry, spodobał Ci się. Za znawcę się nie uważam. staram się oceniać zgodnie z własnymi odczuciami. Tzw. znawców można tu faktycznie spotkać - kreują swój wizerunek poprzez krytykę. może w ten sposób chcą się dowartościować

ocenił(a) film na 8
galladorn

mhm zastawia mnie tylko czemu spodziewałeś sie odwolania do szekspira?? ale racja kazdy ma prawo do wlasnej oceny;d

ocenił(a) film na 5
simon_sorcerer

Z samego tytułu. Myślałem, że przynajmniej luźno będzie powiązany.

ocenił(a) film na 4
simon_sorcerer

Można odwrócić Twoje stwierdzenie: nie będę chwalił słabych filmów, jak to robią niektórzy filmwebowicze, którzy sądzą, że jak pochwalą film, to są wielkimi znawcami, biedacy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones