PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9225}
7,2 22 516
ocen
7,2 10 1 22516
7,3 3
oceny krytyków
Romper Stomper
powrót do forum filmu Romper Stomper

SPOILER !
Jak obejrzałem ten film to jednak cieszę się, że okres buntu już daleko za mną bo nie chciałbym być tak nieznośnym gnojem i mam nadzieję, że nie byłem jak bohaterka tego filmu. Rozpuszczone dziecko z bogatego domu, zakochuje się w neonaziście, bo imponuje jej jego siła i idee. Gdy widzi, że Hando ma ją gdzieś (i nie dziwię się bo sam bym się wk... jakby mi tak gadała bez sensu jak papuga i wk.... swoim infantylnym zachowaniem) i był to tylko seks to jak typowa małpa chwyta się drugiej gałęzi, w dodatku obrażając Dave'a (który się w niej zakochał), że bez Hando jest nikim, ze złości że jej nie chcą kapuje swoich niedawnych przyjaciół na policję doprowadzając do śmierci małego smarka, nie wyrażając przy tym żadnej skruchy, podobnie jak przy biciu żółtków, co jej nie podniecało jak naziolów, chciała się tym przypodobać krzywdząc innych tak jak swego zboczonego ojca, który pomimo krzywd jej wyrządzonych w jakiś sposób ją kochał i przebaczał jej wybryki, narkotyki i zawsze przygarniał z powrotem a ta dzivvka zwyczajnie naraziła go na straty nie tylko finansowe ale i ryzyko śmierci.
W dodatku puszczanie się z każdym naziolem, propozycje trójkątów. Ścierwo won ;P
Ani trochę mi jej żal.

Jednym zdaniem ujmująć zwykła szmata i żal mi tylko było pod koniec, że Hando nie zdążył jej udusić :)

Zero tolerancji dla takich tępych strzał, które same nie wiedzą czego chcą ;)

ocenił(a) film na 8
lia_7

Napisałeś nową recenzję do tego filmu, ale co prawda to prawda, po filmie się czuje niesmak.

lia_7

Kiedy Stanislaw Lem mowil:,,Dopoki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na swiecie jest tylu idiotów,, bez watpienia myslal o Tobie. Dziewczyna byla molestowana przez wlasnego ojca stad potrzeba bliskosci i pytania o milosc po seksie. Hando jej sie po prostu przytrafil, nie miala co ze soba zrobic, miala wielka potrzebe bliskosci a charyzmatyczny lider i poczucie przynaleznosci na chwile sprawilo,ze poczula sie dobrze.
Jestes za glupi do komentowania wiec prosze nie rob tego, bo sie tylko osmieszasz.

ocenił(a) film na 6
MikeParcero

To jaką krzywdę jej wyrządził ojciec oczywiście zmienia człowieka, ale nie usprawiedliwia czynów o których napisałem wyżej.
Ale nie zamierzam tego pisać drugi raz, bo nie lubię się powtarzać no i jestem za głupi do komentowania (a Ty do czytania ze zrozumieniem) haha :) więc nie będę się ośmieszał i Cię narażał na głupotę.
Trzymaj się mistrzu !

ocenił(a) film na 8
lia_7

no jasne nieusprawiedliwia... wlasny ojcec ją molestował.

ocenił(a) film na 6
siemankosiluxd

Ah no tak, ojciec ją molestował, czyżbym zapomniał o tym w swojej wypowiedzi z przed 3 lat ? :) Skoro ją molestował to ona ma prawo krzywdzić innych, w tym doprowadzić do śmierci 'małego smarka' ...

ocenił(a) film na 8
lia_7

na pewno chiała aby smark zginął ;)
troche jej sie poprzestawiało po tym , chyba normalne.

ocenił(a) film na 6
siemankosiluxd

Normalne? Aha, okej. Zginął, trudno zginął. Ojej.. nic się nie stało, bo przecież ona miała ciężkie dzieciństwo...
Ja też nie miałem lekkiego.. ale na aż taką szuję mam nadzieję, że nie wyszedłem.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
lia_7

ale ona nie dzwonila na psy i mowila zabijce malego :D

ocenił(a) film na 8
lia_7

Ha ha, racja. Choć napisane bardzo dosadnie to zgadzam się 100%, niesmak pozostał niemały, szczególnie że Dave zadźgał przyjaciela a na koniec został obfotografowany przez stado żółtych, nomen omen, turystów. Sam powinien ją utopić ;p

lia_7

Szkoda że tylko tyle zauważyłeś

ocenił(a) film na 6
kat_Deny

No tak biedne dziecko z niej ...
Wiesz ludzie robią różne rzeczy, ale jeśli doprowadza się pośrednio do czyjejś śmierci ( w tym przypadku dziecka) a ona zarzeka się, że nie ma z tym nic wspólnego, mianowicie telefonem na policję to co mam myśleć o takim człowieku?!
Bo tata ją skrzywdził ?
Na świecie jest wiele kobiet molestowanych seksualnie przez ojców i ubolewam nad tym,
ale takiemu ścierwu, które nie ma nawet objawów sumienia, mówię NIE !

ocenił(a) film na 9
lia_7

Zgadzam sie. Od poczatku filmu nie lubialam jej. Po pierwsze nie podobal mi sie jej ryj, po drugie byla strasznie pusta ,po trzecie w dupie miala czy to skin czy chinol po czwarte swoja glupota doprowadzila do tragedi. Szkoda ze Hando nie urwal jej lba.

lia_7

ze szmaty jedwabiu nie zrobisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones