PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164}

Ronin

7,5 61 375
ocen
7,5 10 1 61375
6,9 11
ocen krytyków
Ronin
powrót do forum filmu Ronin

Cóż jest to kolejny film z De Niro, który nudzi. Nie widzę tu jak i w wielu innych filmach jego "magii" Gra aktorska poprawna, zarówno de Niro jak i Reno zagrali swoje, ale niejednokrotnie podczas seansu chciało mi się spać. Początek nawet obiecujący. Najjaśniejszym punktem filmu był Sean Bean, który już na samym początku wylatuje z filmu... Cóż ciągłe pościgi, które są absurdalne. Można mówić, że to właśnie jedyny realistyczny film jak ktoś napisał, ale... No właśnie, czy każdy pościg, kończy się śmiercią dziesiątek osób? Kompletny absurd, ciągłe kraksy płonące wozy, po 2 minutach ciągłego pościgu i coraz większej rozpierduchy czułem się zażenowany... Pomimo to film zły nie był, miał jakąś fabułę, nie zaskakiwał, ale i nie był koszmarnie przewidywalny. Moja ocena 6/10 za DOBRE aktorstwo no i chyba za nic więcej...

ocenił(a) film na 5
grabarz91

Ja się zacząłem nudzić od połowy filmu, więc nie obejrzałem do końca.
Widziałeś "Wściekły byk" z De Niro?

ocenił(a) film na 4
grabarz91

Jedno co w tym filmie jest dobre to gra De Niro i Reno i w miarę ciekawie nakręcone pościgi. Natomiast reszta to kompletna żenada. Mnóstwo bezsensownej strzelaniny, sporo sztucznej krwi, agenci którzy wydają się być kompletnymi głąbami i giną masowo. Na końcu kompletny chaos i Reno który otrzymuje postrzał z bliska a chwilę potem nagle zmartwychwstaje a jeszcze wcześniej BMW spadające z mostu i mimo tego wszyscy pasażerowie przeżyli. A na dodatek całe te zamieszanie z walizeczką na łyżwy w której nie wiadomo co jest. Jedno jest pewne że film jest słaby, ale widać większości się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones