PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164}

Ronin

7,5 61 395
ocen
7,5 10 1 61395
6,9 11
ocen krytyków
Ronin
powrót do forum filmu Ronin

Te pościgi i efekty specjalne, zero animowanego "shitu". Gdyby teraz zrobili chociaż jeden taki film w którym nie czuć plastiku i sztuczności. Cóż fabuła może nieco kuleje ale dla duetu De Niro i Reno można przymknąć oko na pewne niedociągnięcia.

canderous

Podejrzewam, że dziś ten film byłby w 3D, a już na pewno w stylu Matrixa :) Ta przejażdżka audicą po ulicach i drogach dla mnie wprost bezcenna ... :)

ocenił(a) film na 9
canderous

Ja dałem 9 z czystym sumieniem, dla mnie Ronin to prawdziwa rewelacja i kinowa uczta! Film zdecydowania ma "to coś" co sprawia, że gdy powtarzają go w TV gdzie nie ma reklam z niekłamaną przyjemnością oglądam go jeszcze raz. Fantastyczna produkcja, może dlatego tak dobrze ją wspominam bo był to jeden z pierwszych filmów tego typu jakie widziałem, lata temu i zrobił na mnie wielkie wrażenie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Falconett

"To coś" jest bardzo łatwe do zdefiniowania w tym filmie: Robert De Niro i Jean Reno. Stworzyli wspaniały duet. Pozostali aktorzy też świetnie się spisali, ale oni pojawiali się najczęściej i zagrali rewelacyjnie. Gdyby tak De Niro powrócił do prezentowanej wtedy formy...

ocenił(a) film na 9
kinomanpl

Miał powstać film "Irlandczyk" reżyserem miał być Scorsese, w obsadzie Pesci, De Niro i Al Pacino.. Reżyserkę przejął ktoś inny i na dobrą sprawę nie wiadomo czy owy film powstanie (a zapowiadał się hit).
Uważam, że De Niro dobrze radzi sobie teraz grając w komediach, ale jeśli jego powrót do ciekawszych kreacji miałby być podobną pomyłką co rola w "Elicie Zabójców" to niech już lepiej zostanie we wspomnieniach z Kasyna czy Chłopaków z Ferajny.

ocenił(a) film na 9
kinomanpl

Napisałem parę nieścisłości, reżyserem jednak będzie Scorsese, film ma się ukazać w 2014 roku, więc może będzie dobre kino jak za dawnych lat. Nie pozostaje nic jak trzymać kciuki i czekać.. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
canderous

Przy pierwszym oglądaniu pościgi bardzo mi się podobały, ale przy kolejnych już było gorzej. Te sztuczne zapłony... Samochody ze szrotu i parę innych niedociągnięć. Niestety przy kolejnych razach to się zauważa. Jak syn miał 5 lat, to oglądaliśmy te pościgi pewnie ponad 50 razy. Musiałem mocno pilnować, żeby nie zobaczył więcej, bo żona by mi w domu ronina zrobiła, że demoralizuję dzieciaka ;-) Oczywiście resztę filmu zobaczył dopiero jako nastolatek, ale pościgami długo mnie katował. Rada dla tych, którzy jeszcze nie widzieli - oglądajcie tylko raz, będziecie mieć fajniejsze wspomnienie ;-) Jak dla mnie, to jeden z najlepszych filmów akcji. Podobało mi się, że zawartość teczki była tajemnicą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones