PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104694}

Ronja - córka zbójnika

Ronja Rövardotter
6,8 522
oceny
6,8 10 1 522
Ronja córka zbójnika
powrót do forum filmu Ronja - córka zbójnika

1/10

ocenił(a) film na 1

Dlugie to i nudne nic nowego nie wnosi nie ma tu akcji jakis fajnych tekstow film sie tylko dłuzy dla mnie tylko 1/10

kinoman85

1. Do czego film ma wnosić coś nowego?
2. Może nasz po prostu inny gust, ale oceniać tylko i wyłącznie film na tej podstawie tak nisko nie świadczy dobrze o autorze oceny.
3. Co uważasz za "fajne teksty"?

ocenił(a) film na 1
porzucone

Moze troche bezsensu napisalem a dla mnie ten film byl nudny i tyle i dalem jeden bo tak uwazalem.

kinoman85

Możesz nie lubić tego typu filmów. Ale dawać 1 za subiektywne odczucie to nie w porządku. Lepiej w ogóle nie oceniać.

PS Po co w ogóle oglądałeś? Jak się skapnąłeś, że to film nie dla Ciebie, po co sie przemęczałeś do końca?

ocenił(a) film na 1
porzucone

Kazdy film olgądam do konca by miec subiektywną ocene nie oceniam filmów po 20mniutach jezli mi sie usnie na jakims filmnie to sie nie wypowiadam . 1 mam prawo dac

kinoman85

Film ten też nie jest nastawiony a akcje ;) .

ocenił(a) film na 10
kinoman85

Jakimi kryteriami poza "nie podoba mi się, bo nie" kierowałeś się przy ocenie filmu? Bo ja do mojej oceny zastosowałam ot choćby: czy dobrze obsadzono aktorów w rolach, czy dobrze grali, jakie były zdjęcia, czy historia była interesująca i zabawna, czy dobrze wyszły efekty specjalne, scenografia, kostiumy... Nie jestem jakimś ekspertem mądralą, ale wystarczy chwilę pomyśleć, by na to wpaść. Tobie, wygląda na to, że się nie chciało i z powodu tego, iż film nie był kręcony z nastawieniem na twoją grupę wiekową, zainteresowań czy czegoś innego zjechałeś film po całości i dałeś mu pałę jak za najgorsze i najfatalniej nakręcone g* i nawet nie próbujesz tej oceny uzasadnić.
Weź sobie zmień nicka, kinomanie od siedmiu boleści, bo ludzi w błąd wprowadza.

Haludek

Jeśli ktoś nie wie czy obejrzeć - niech nie zastanawia się i zaryzykuje bo warto :)
Oglądałam film wczoraj wieczorem i byłam bardzo zaskoczona całokształtem.
Początek wydawał się nudny, ale w miarę oglądania, polubiłam dzieciaki a także ich zwaśnione rodziny. Śmieszyły mnie wszystkie dziwne stworzenia. Jak na tak wczesne kino (1984), nawet dobrze pokazali sceny fantasy.
Na film trafiłam całkiem przypadkiem, ale nie żałuję czasu na jego obejrzenie.
Jetem bardzo zaskoczona pozytywnymi komentarzami, gdyż rzadko kiedy tak dobrze (i prawie jednogłośnie) ocenimy jakieś dzieło
Zgadzam się, że z Tobą, że kinoman85 zbyt ostro ocenił film. Co prawda, ja też nie lubię zacząć coś oglądać i zostawić. Nawet jeśli coś totalnie mi nie podchodzi, męczę się z tą pozycją do końca.
Musi coś mnie bardzo wkurzyć abym oceniłam dzieło tak źle, z reguły po prostu nie komentuje na forum. Odpowiedni komentarz zostawiam dla siebie, aby w przyszłości omijać taką pozycję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones