PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10841}

Rozgrywka

The Score
7,3 42 657
ocen
7,3 10 1 42657
6,4 7
ocen krytyków
Rozgrywka
powrót do forum filmu Rozgrywka

Jeden z nielicznych filmów o spektakularnych kradzieżach, w których twórcy postawili na realizm kosztem spektakularnej ekwilibrystyki głównych bohaterów oraz głośnych wybuchów. Akcja toczy się w z góry założonym i niezmiennym tempie, co pozwala w kulminacyjnych momentach na niczym niezmącone podpatrywanie zachowań głównych bohaterów (brawa dla Nortona i de Niro). Natomiast muzyka długo po obejrzeniu filmu pozostaje w pamięci. Zasłużone 8/10.

ocenił(a) film na 8
carlito_07

Rzeczywiście, to rzadkość. Film bardzo realistyczny i fajny, a dodatkowo uprzyjemniają go jeszcze obie główne role. Chociaż Ocean's Eleven oceniłem lepiej niż ten film, do 'Rozgrywki' na pewno chętnie jeszcze wrócę. Norton po raz kolejny potwierdził, że jest aktorem najwyższej klasy.

ocenił(a) film na 9
carlito_07

Potwierdzam, a moja ocena jest nawet o 1 punkcik wyższa, film idealnie trafił w moje klimaty złodziei-włamywaczy do doskonale strzeżonych sejfów/banków itp.

ocenił(a) film na 7
carlito_07

Zgadzam się z Tobą.Przeważnie filmy tego typu nie są w moim guście,ale ten mnie zaskoczył.Gra aktorska głównych bohaterów była bardzo dobra ;) .Polecam wszystkim,którzy jeszcze nie oglądali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones