PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458309}
5,8 50 694
oceny
5,8 10 1 50694
4,6 9
ocen krytyków
Rozmowy nocą
powrót do forum filmu Rozmowy nocą

Nieudolny bohater, a bohaterka lepiej nie mówić...
Ewentualnie role drugoplanowe-Joanna Żółkowska jako matka,
tudzież Weronika Książkiewicz jako przyjaciółka...
No naprawdę brak słów na resztę...

ocenił(a) film na 4
kajeczka777

Zapomniałas o najlepszym aktorze w tym filmie! Jacku Braciaku, który jest rewelacyjny w każdej roli :)

ocenił(a) film na 4
prumprumka

No i bezapelacyjnie Roma Gąsiorowska!!!

ocenił(a) film na 5
prumprumka

Co do Romy masz rację, ale drugoplanowi bohaterzy nie nadgonią dziur w całym filmie!

ocenił(a) film na 3
kajeczka777

zgadzam się w całości.... nie oglądam polskich komedii romantycznych z reguły, ale wczoraj w telewizji leciał ten film.Obejrzałam i jeszcze bardziej utwierdziłam się w moim przekonaniu.

dobra

Matka Bartka co nieco nadrobiła braki śmiechu w filmie, ale i tak czegoś brakowało...

ocenił(a) film na 5
Angela4b

Więcej było braków niż tego, co śmieszne, a romantyczne wcale...

kajeczka777

Wiesz, w wielu filmach samo to, że na końcu są razem odbierane są jako romantyka...

ocenił(a) film na 5
Angela4b

taak, romantyka, po której obejrzeniu człowiek czuje niesmak, no ale jest kilka filmów, innych niż ten na których można miło spędzić czas... myślę, że dla każdego coś miłego i wszystko i tak pozostaje kwestią gustu, a i na tem film na pewno znaleźli się amatorzy, którzy go chwalą...

kajeczka777

to jest po prostu film pokazujacy naiwnym ludziom, ze kazdy znajdzie swoja drugą połówkę i tego typu pierdoły. Żałuje, ze jest co raz mniej filmów pokazujących prawdziwe życie

ocenił(a) film na 5
Angela4b

Z tym prawdziwym życiem to jest trochę tak... skoro masz je na co dzień, to po co jeszcze tracić czas ponowne odtwarzanie? Myślę, że sztuka ma odzwierciedlać rzeczywistość, ale tak, by było ciekawie, interesująco... no i w tym cała sztuka!

kajeczka777

W sumie racja, gdybyśmy oglądali prawdziwe życie, to byśmy narzekali, że mamy je na co dzień i po co nam jeszcze w telewizji...? Nie da się wszystkich zadowolić i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował. A filmów, które odzwierciedlają rzeczywistość, tylko ciekawie, ja osobiście obejrzałam bardzo niewiele (a w moim życiu obejrzałam już naprawdę sporo filmików) Tak a pro po, to gdybyś znalazła jeszcze jakieś filmy odzwierciedlające ciekawie życie to bardzo chciałabym dowiedzieć się jakie (gdyby to były komedie, to byłoby zaje******)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
Angela4b

Taaa, ostatnio oglądam filmy, które nic z życiem nie mają wspólnego, a komedię to naprawdę ciężko znaleźć, ale może słyszałaś o Friends_with_Benefits_2011, można obejrzeć...czy The Last Kiss 2006, też dość ciekawy zależy jaki kto naprawdę lubi gatunek filmów... ja właściwie ostatnio przerzuciłam się na seriale...polecam Hart.of.Dixie. Dość mi sie obyczajowo podoba, no i są zabawne momenty, a fabuła wciągająca...

kajeczka777

Właściwie, to zauważyłam, że seriiale to lepsza sprawa od filmów, bo w każdym filmie znajdzie się momencik (choć krótki ) dramatu, komedii i wszystkiego po trochu. Tak Friends With Benefits oglądałam. Film nie najgorszy... Ale czy to typowa komedia...? Już wypowiadałam się na ten temat, ale wspomnę jeszcze raz, że ogłaszali ten film jako coś zupełnie innego. To nie jest zwykła komedia romantyczna itd... Ale, to nie prawda, właśnie to była zwykła komedia romantyczna... Zakończenie jak zwykle... nie skomentuje poprostu. Obejrzałam, nawet trochę się pośmiałam, ale bez rewelacji... The Last Kiss nie oglądałam, ale napewno obejrzę :)

ocenił(a) film na 5
Angela4b

W sumie to nie wiem, co Ci jeszcze polecić... komedie romantyczne to taki słaby gatunek... choć były momenty w filmie z Kristen Bell "You Again", no i "When in Rome" z nią też można obejrzeć...

kajeczka777

Oglądałam i jedno i drugie i powiem, ze takie sobie :) Ja tam wole zwykłe komedie, a nie te pseudo- romantyczne. ja ci polecam rrrrr , wielkie kino- takie sobie, totalny kataklizm tez bez rewelacji. Jak dla mnie super "Dziewczyny z St. Trinian" (moze i dla głupich nastolatek, ale dla mnie zaje**sty :)) Chłopaki też płaczą (z Kristen Bell :)), "Idol z piekła rodem"

ocenił(a) film na 5
Angela4b

Dziewczyny z St. Trinian, też uważam, że warte obejrzenia... trochę ze względu na Colina F.
Teraz chciałam obejrzeć remake "Footloose", oryginał mi się podobał swego czasu...

kajeczka777

A z jest jakiś powód dla którego chcesz obejrzeć Footloose?

ocenił(a) film na 5
Angela4b

Tak. Ja właściwie lubię oglądać różne filmy... a "Footloose" bo jest remakiem. Myślę sobie muzyczny, to trochę dobrej muzy posłucham, ale prócz tytułowego utworu... eh obejrzałam do końca chyba tylko z przyzwyczajenia... żeby skończyć, co się zaczęło. niezbyt mi się ten film podobał, choć szczerze, to chyba nie był w swoim "gatunku" najgorszy... ale potem przeczytałam niezłą książkę i mi się zrównoważył nastrój weeekendowy...
Wczoraj obejrzałam "The Three Musketeers" (2011). Jako przygodówka naprawdę fajny..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones