PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458309}
5,8 50 685
ocen
5,8 10 1 50685
4,6 9
ocen krytyków
Rozmowy nocą
powrót do forum filmu Rozmowy nocą

Film jest bezpretensjonalną bajką. Jest normalny, chcę się uwieżyć w historię Bartka i Matyldy. Miło się na nich patrzy. Pozytywnie nastraja zwłaszcza jak się jest singielką jak główna bohaterka:)
Dorociński jest ciachem nawet jak gra niedorajdków a Różczka ma głos który mi się bardzo podoba. Lubę tych aktorów.

ocenił(a) film na 2
tekileczka

Ja dla mnie jest zupełnie odwrotnie. Totalnie pretensjonalny film - sprawia wrażenie, jakby twórcy pourywali oklepane schematy z amerykańskich komedii romantycznych i połączyli je chaotycznie. Jest tak autentyczny jak wymachiwanie sokami jednodniowymi w polskich produkcjach (jesteśmy trędi yuppies, ale szukamy tez miłości etc.) Relacja Różczki i Dorocińskiego totalnie wypłukana z emocji. Nie liczyłam, że postacie będą się ganiać z siekierami i uprawiać dziki seks na szczycie wieżowca, by dodać dramatyzmu, ale to jest totalnie bezpłciowe. Ale to tylko moje zdanie, każdy ma inne. Jednak jak dla mnie 3/10.

drinkme_alice

Tak z ciekawości: jaka polska komedia romantyczna z ostatnich lat ci się podobała? Jestem ciekawa twojego gustu.

ocenił(a) film na 2
tekileczka

Nie wyłam z żenady na "Zakochanym Aniele" ;) Niestety, ani "Tylko mnie kochaj" ,"Tańcz i nie żyj", "Jak wam pokażę, jak tańczę", nie wzbudziły mojego entuzjazmu. Ale, generalnie, komedie romantyczne bywają miłe niekiedy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones