PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225461}

Rozmowy z innymi kobietami

Conversations with Other Women
7,0 7 764
oceny
7,0 10 1 7764
7,3 3
oceny krytyków
Rozmowy z innymi kobietami
powrót do forum filmu Rozmowy z innymi kobietami

Film przeznaczony dla ludzi z rozbieżnym zezem. Ludzie ze zdrowym wzrokiem muszą to obejrzeć dwa razy, żeby móc powiedzieć, że widzieli całość. Chcąc niechcąc po jednorazowym obejrzeniu zobaczą 50% filmu. Gdy skupią się na jednej stronie ekranu to co dzieje się na drugiej już im ucieknie. Wniosek jest prosty, twórca ma rozbieżnego zeza, rozdwojenie jaźni lub schizofremie. Film może i dobry, ale w obawie o swój wzrok bądź zdrowie psychiczne wole go nie oglądać do końca.

ocenił(a) film na 7
alano

hahahaahaha :D

ocenił(a) film na 10
alano

Hahaha, gratuluję poczucia humoru i fajnego komentarza.
Chociaż mnie film spodobał się bardzo i jestem nim urzeczona (zabiegiem podzielenia ekranu też).
I rzeczywiście, oglądałam go więcej niż raz. Znacznie więcej.

alano

schizofrenię* :-)

ocenił(a) film na 7
seepy

może coś jeszcze błyskotliwego napiszesz? W ogóle nie związanego z tematem?

alano

Skoro go nie obejrzałeś do końca, to na jakiej podstawie wystawiłeś mu notę 3/10?
Podział filmu na dwa ekrany jest wg mnie na plus, chociażby dlatego, że twórca pokazuje to, co zazwyczaj jest w normalnych filmach ukryte, np. reakcje Heleny Bohnam Carter na słowa Aarona Eckharta.
Można sobie wybrać, czy chce się oglądać aktora, który w danej scenie mówi czy aktora, który słucha co inny mówi. Albo w czasie retrospekcji jednocześnie porównywać przeszłość i teraźniejszość, tzn. raz po raz zerkać na prawy lub lewy ekran.
Twoja ocena niestety traci na wiarygodności, to tak jakby obejrzeć zwiastun i na jego postawie zakwalifikować film do dobrych lub kiepskich.

marta_zolzina

hm, może nie do końca, bo przecież nie zdołał jej zainteresować na tyle, by chciała obejrzeć go do końca i wystawić pozytywną ocenę. moja przyjaciółka oceniła 'Co nas kręci, co nas podnieca' na 2 dlatego, że zasnęła po pierwszym kwadransie. dlaczego tak? bo skoro nie zdołał jej wciągnąć na tyle, by utrzymać jej uwagę, to znaczy, że był zły.
:)

kiki222

Widocznie musiała oglądać "Co nas kręci, co nas podnieca" po ciężkim, męczącym dniu ;) ;)

alano

gratuluję poczucia humoru, inteligencji i polotu. Pełna zgoda co do tresci merytorycznych.

alano

W takim razie polecam obejrzeć film 'Fragmenty Tracey' :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones