PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135243}

Rozterki Gray

Gray Matters
5,8 2 194
oceny
5,8 10 1 2194
Rozterki Gray
powrót do forum filmu Rozterki Gray

jak tak to nie oglądam tego dzisiaj..

ocenił(a) film na 8
Ama97

Bo co? Bo boisz się dowiedzieć, że geje i lesbijki istnieją? Czy może po prostu masz umysł zamknięty na wszystko co Cie nie dotyczy?

ocenił(a) film na 7
majkahsm

A może po prostu nie lubi takiego motywu w filmach? Ja przykładowo mimo iż lubię kino sensacyjne, nie cierpię filmów z napadami na banki, mimo iż na pierwszy rzut oka powinny mnie zainteresować. Jakim to ograniczonym trzeba być, by nie rozumieć pojęcia gustu i przyczepiać się do każdej osoby, która nie lubi tego samego co my... Ta poprawność polityczna też jest dobijająca w dzisiejszych czasach.. Pocieszę Cię, że ja filmy z lesbijeczkami za to uwielbiam.

ocenił(a) film na 8
Argento251

No i teraz widzisz po jej odpowiedzi, kto z nas miała rację ;>

ocenił(a) film na 8
majkahsm

mial* przepraszam za literówkę..

ocenił(a) film na 8
Argento251

wreszcie ktoś mądry się tu znalazł :) kto potrafi zrozumieć człowieka :)

ocenił(a) film na 7
Ama97

Szkoda, że Ty nie potrafisz zrozumieć innego człowieka (lezbijki, geja, drag-qeen, itd.).

ocenił(a) film na 8
jak45

Poniżej przyznałam sie do błędu to po co znów wywlekasz ten temat! a tak wogóle nie powiedziałam że nie potrafie zrozumieć bo jestem tolerancyjna ale nie lubie takich motywów filmowych bo mi to nie daje żadnej przyjemności z oglądania. Oglądam to co lubie czyli komedie w stylu oświadczyn po irlandzku lub brzydka prawda z motywem, "kto sie czubi ten sie lubi" Nie lubie filmów o gejach i lesbijkach to nie znaczy że ich nie toleruje i nie rozumiem. Niech sobie żyją nie wadzą mi to nie ich wina że są tacy.

ocenił(a) film na 7
Ama97

OK.
Ja też nie znoszę łzawych romansów, choć nic nie mam przeciwko miłości - tyle, że to się tyczy marnej jakości tych filmów a nie tematyki ("Pożegnanie z Afryką" - proszę bardzo!). Nie przypominam sobie, żebym właśnie ze względu na tematykę unikał jakichś filmów. Dlatego posądzałem Cię o homofobię.

Ama97

Nie ich wina? Dziwne podejście do życia. Heteryka byś tak pewnie nie oceniła. To jakby powiedzieć, że to nie moja wina, że mam niebieskie oczy. A czy to wada? To tylko cecha.

ocenił(a) film na 8
majkahsm

Tak mnie to nie dotyczy bo nie jestem lezbą.. i mnie lezby i geje nie obchodzą więc takich filmów nie będe oglądać. Więc na takie badziewie mogę mieć umysł zamknięty.

ocenił(a) film na 8
Ama97

Widzisz.. a mnie magia nie dotyczy, ale "Ellę zaklętą" też oglądałam ;)

Ama97

zakladając że 97 to Twój rocznik - wszystko jasne :)

ocenił(a) film na 8
gusia89

co ma do tego mój wiek? Chyba dobrze że nie chcę takich filmów oglądać

ocenił(a) film na 4
Ama97

tez nie wiem co ma do tego wiek, ale zauwazylem ze dwudziestoparolatkowie uwazaja sie za najbardziej doswiadczonych zyciowo :) i dobrze ze nie chcesz ogladac takich filmow, szkoda czasu na ogladanie lesbijek i pederastow. Tym bardziej ze ten konkretny film jest daremny, juz lepszy jest Gry weselne - Imagine Me & You ;]

ocenił(a) film na 5
Ama97

Mnie bardziej boli, że nie umiesz pisać, takie zboczenie już mam, kiedy widzę błędy w pisowni to mnie obrzydza...

ocenił(a) film na 6
Ama97

a kto to jest "lezba"? hm...

ocenił(a) film na 8
sibel85

haha http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CC0QFjAA&url= http%3A%2F%2Fwww.miejski.pl%2Fslowo-lezba&ei=SrKwUfaqLoi0O4jTgcgI&usg=AFQjCNHyT6 nLMUp9OYluJJqMFsEG8o_kaQ :D pzdr :D

ocenił(a) film na 6
Ama97

Wybacz, ale słownik "slangu" stworzonego przypadkowo przez słabo wykształconą młodzież, która zaczęła tak mówić tylko dlatego, bo nie znała prawidłowego brzmienia, nie jest żadnym wyznacznikiem poprawności językowej.

ocenił(a) film na 8
pejot_21

Szczerze jak teraz patrze na ten temat, który założyłam to faktycznie szczeniacko napisane ;D Ale to było rok temu i już wydoroślałam więc nie mam zamiaru już sie kłócić :)

ocenił(a) film na 5
Ama97

homofobię można leczyć, ale głupoty niestety nie...

ocenił(a) film na 8
A_Lest

oj to przykro mi że nie możesz wyleczyć swojej głupoty TT

Ama97

Jeśli nie ten film, to proponuję poprzeglądać słownik ortograficzny :)

ocenił(a) film na 8
Ama97

To nie oglądaj i nie obrażaj. To, że film branżowy nie znaczy, że gorszy. Nie musisz chamsko komentować, Ama. I odsyłam do słownika ; )

ocenił(a) film na 8
phoebe241995

Wyraziłam tylko swoją opinie każdy ma do niej prawo ^^

ocenił(a) film na 8
Ama97

Każdy ma prawo do opinii, ale nie chamskiej i uargumentowanej, zwłaszcza na forum. Tyle, koniec tematu.

ocenił(a) film na 8
phoebe241995

To moje zdanie i nie musze go argumentować. Koniec.

ocenił(a) film na 8
Ama97

Ech, te trolle i homofoby. No trudno, życie.

ocenił(a) film na 8
phoebe241995

nie jestem homofobem po prostu nie lubie filmów z takim motywem. Nie mam nic do gej"i i lesbijek.

ocenił(a) film na 8
Ama97

*gejów

Okay, okay, skoro tak twierdzisz.

ocenił(a) film na 8
phoebe241995

W ciągu roku moje zdanie na temat takich filmów zmieniło się o 360 stopni :) Wstyd mi za tamte wpisy :)

Ama97

O 360 stopni, czyli wróciło do punktu pierwotnego? ;)

ocenił(a) film na 8
zaneta_p_10_11

Nie, nie zbyt bystre to nie było, chodziło mi o 180 stopni jak to sie człwowiek z biegiem czasu wszyztkiego uczy :) pozdrawiam :) Jezeli ktokolwiek z osob które obraziłam te 10 lat temu to czyta to jest mi przykro i przepraszam.

ocenił(a) film na 8
Ama97

Gorszej głupoty ze swojej strony dawno nie czytałam jest mi tak strasznie wstyd szkoda, że nie można usunąć tego zenującego wpisu. Jednak za gów.niaka to sie głupoty robi masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones