PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110002}

Rudolf czerwononosy renifer i wyspa zaginionych zabawek

Rudolph the Red-Nosed Reindeer & the Island of Misfit Toys
5,6 1 885
ocen
5,6 10 1 1885
Rudolf czerwononosy renifer i wyspa zaginionych zabawek
powrót do forum filmu Rudolf czerwononosy renifer i wyspa zaginionych zabawek

Osobiście ten film oglądałem "z nudów" w czasie jazdy autokarem i powiem jedno: BADZIEW ! Tak, wiem że takie bajeczki są (tylko) dla dzieci, ale ludzie... w latach 90 były o wiele lepsze kreskówki i animacje. Pozatym całość wygląda jakby wszystko było płaskie ! A jeszcze te postacie: ten hipopotam jest wkur****.... Dziwie się, że takie "filmy" znajdują się na tym serwisie internetowym....
Reasumując: BEZNADZIEJA(no chyba że dla dzieci, maałych dzieci). Shrek I i II są miliard razy lepsze.........

Split

ja sie z Tobą nie zgadzam. owszem, shreki i inne filmy animowane są może lepsze, ale tu chodzi o przekaz.

Belletti

Filmu nie oglądałem (pierwszy Rudolf był cieniutki, drugi się zapowiada jeszcze gorzej), ale na filmwebie powinny się znajdować wszystkie filmy ;] .

użytkownik usunięty
Orzi

Ja się po części zgadzam. Jedynka była nawet niezła, ale dwójka...dno i wodorosty...komputerowa animacja, beznadziejny dubbing, głupie pioseneczki...klapa. Kolejny raz przekonałem się, że kontynuacje są zawsze do d***.

użytkownik usunięty
Split

Zgadzam się. Pięciolatkowi może się spodobać, ale ja już dawno wyrosłem z tego i uważam, że ta bajka jest kiepska. Największym minusem to oczywiście ta beznadziejna grafika komputerowa. Gdyby w dwójce także dali zwyklejsze przyjemniejsze rysunki, tak jak w pierwszej części to nie byłoby tak źle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones