PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37368}

Rudy

7,2 3 608
ocen
7,2 10 1 3608
Rudy
powrót do forum filmu Rudy

Ciekawi mnie dlaczego pominięto wątek Mary. Po przyjeździe na uczelnię była często pokazywana np. na zajęciach, przy liście ogłoszeń, podczas zapisów do kół, w samym kole, w barze i chyba ostatni raz podczas treningu drużyny. W między
czasie związek Rudego się posypał więc miał utorowaną drogę do Mary, a mimo to zakończono ten wątek jakby w ogóle go nie było. Nie pokazywano jej nawet na najważniejszym dla Rudego meczu. Może starano się trzymać faktów i dlatego nic z
tego nie wyszło, ale skoro tak, to dlaczego w ogóle rozpoczęto ten wątek? A może nie było dla niego czasu w wersji kinowej?

ocenił(a) film na 8
Blastboy

Może to dobrze, że ją pominęli. Nie wiem czy pasowałby mi tu jeszcze rozbudowany wątek miłosny.
BTW gość pracował za darmo, nie miał pieniędzy, nie miał gdzie spać, chodził na zajęcia i dodatkowe koła zainteresowań, miał treningi, odwiedzał rodzinę i jeszcze miałby mieć czas i energię dla dziewczyny? ;-)

ocenił(a) film na 7
dariusgromnicki

Nie pracowal za darmo tylko za minimalne wynagrodzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones