PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431006}

Ruiny

The Ruins
5,2 25 407
ocen
5,2 10 1 25407
Ruiny
powrót do forum filmu Ruiny

film to klasyka horrorów , no może troche przesadzam ale na serioooooooooo film jst bardzo dobry
widać że się nie znacie hej ty epicka głupota widać że się nie znasz. I jeszcze coś polecam wam film
obecność mega str bym się zesrał w gacie obejrzyjcie sobie ten film o 12 w nocy ja bym radził
ogłądać ten film w towarzystwie , bo sami jak byście ogłądali to byście się zesrali
hahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!muoa eeeeeee aaaaaaaasisyduidysjuvgyuys

ocenił(a) film na 8
tomcruise

Nie wierze w ten komentarz XD A najbardziej rozwalił mnie Twój nick po przeczytaniu treści wątku,,,ahahahahahahahahh

ocenił(a) film na 6
dragon73

Posłuchaj dzieciaku jak ten film się obejrzy 2 raz
to z kumplami rozmawialiśmy o nim i wiesz co ten film jest naprawde słaby
taki mądry jesteś to se obejrzyj obecność

ocenił(a) film na 8
tomcruise

Oglądałem obecność z tydzień temu i też spoko film.

ocenił(a) film na 8
tomcruise

Jak coś to polecam Rec 2 http://www.filmweb.pl/film/%5BRec%5D+2-2009-484120 (tylko dwójka fajna) i Dom w głębi lasu
http://www.filmweb.pl/film/Dom+w+g%C5%82%C4%99bi+lasu-2012-487684

Fajne horrory.
W kinach jeszcze leci "Noc oczyszczenia: Anarchia" i też fajny horror http://www.filmweb.pl/film/Noc+oczyszczenia%3A+Anarchia-2014-691078

Ps. Mam 17 lat ;-)

ocenił(a) film na 6
dragon73

Dzięki za polecenie filmów
Ja też mam 17 lat

ocenił(a) film na 6
dragon73

A ja ci polece film: dziecko rosemary Stary ale straszny i dobry

ocenił(a) film na 8
tomcruise

Ok, dzięki :-D

ocenił(a) film na 6
dragon73

I co jak się podobał ten film co ci poleciłem?
:D

ocenił(a) film na 8
tomcruise

Jeszcze się do niego nie zabrałem, ale jeszcze w tym tygodniu go obejrzę :-)

ocenił(a) film na 6
dragon73

Cześć
wiesz może od ilu lat jest film punisher 2004. Chciałbym obejrzeć go z bratem który ma 12 lat
więc byś mi pomógł.

ocenił(a) film na 8
tomcruise

Pytanie zadałeś 2 godziny temu, ale Punisher jako, że to film sensacyjny to nie jest straszny czy coś w tym stylu. Jest od 12-u lat, a w filmie krew się pojawia tylko podczas strzelanek. Jak dla mnie to bardziej czasami podchodzi pod dramat.... ja sam oglądałem gdy miałem ok. 14 lat i było ok :-D

ocenił(a) film na 8
dragon73

Dodam, że Twojego brata Punisher nie wiem czy by nie nudził, bo to jest film który trzeba troche rozumieć, a nie typowa strzelaninka..... Mi film czasami przypominał Szklaną Pułapkę (1988r) więc jak coś to film Punisher jest w podobnym stylu ;-)

ocenił(a) film na 6
dragon73

Dzięki
no to raczej brat nie powinien oglądać tego filmu bo jeszcze go niebędzie rozumiał
a on chyba jest jeszcze zamłody do tego filmu
A szklana pułapka to bardzo dobry film prawda:D

PS. jak ci się podobał film dziecko roesmary. dziękuje ci bardzo, coś mi się kojarzy z tym filmem może go kiedyś oglądałem. A wiesz za chwilę będe oglądał obcy decydujące starcie też ok film. jakby co to ci go polecam.:D

ocenił(a) film na 8
tomcruise

Tak film dziecko Roesmary mi się podobał, oglądałem w telewizji niedawno na tvn był :-)
A jeśli chodzi o obcego to znam na pamięc wszystkie części i jest super a zwłaszcza patrząc na datę produkcji :-D



+Nie ma za co :-)

ocenił(a) film na 1
tomcruise

Jak możesz Obceność porównywać do tego gówna. Ten film to jest gniot na maxa, a Obcecność to niemal perfekcja.....

ocenił(a) film na 6
Reetz

Haha :D

To był temat dla śmiechu, napisany dawno temu :D

Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones