PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443597}

Rusałka

Rusalka
7,4 8 409
ocen
7,4 10 1 8409
Rusałka
powrót do forum filmu Rusałka

Niezwykle ciekawy obraz. Świetne zdjęcia, dobrze dobrana muzyka, ciężko się od niego oderwać. Mariya Shalayeva spisała się znakomicie w swojej roli i główna bohaterka budzi sympatię. Jest to jeden z najlepszych filmów jakie miałem przyjemność ostatnio poznać. Nie spodziewałem się aż tak dobrej produkcji.
Heh... to zakończenie...
Z całą mocą polecam!!!
8/10

Elof

Ja również polecam ten film. Bardzo przyjemnie się go ogląda, chwilami jest niezwykle zabawny, a chwilami cholernie smutny... Ogólnie ma to "coś". Zostanie na długo w mojej pamięci. Zakończenie zaskakujące ;) 9/10.

ocenił(a) film na 8
Elof

Podpisuję się pod tematem :)
Film momentami przezabawny, a z drugiej strony niezwykle melancholijny. I główna bohaterka! Mimo że nie jest "klasyczną" pięknością, to... ciężko było oderwać od niej wzrok.
A zakończenie kompletnie mnie zaskoczyło.
Polecam!

ocenił(a) film na 9
Elof

Film kozunia
Obadajcie ten
http://www.filmweb.pl/film/Ostatnie+%C5%BCycie+we+wszech%C5%9Bwiecie-2003-118281
Bez spoilerów, zabawnie dużo stycznych w wydarzeniach ;)
Gdyby więcej Komedio-Romatyczno dramatów było takich, życie było by słodsze :)
Pozdro

ocenił(a) film na 9
Elof

Zgadzam się! Zakończenie jest bardzo trafione. Nic nie zepsułoby pięknego obrazu jakim jest "Rusałka", tak jak na przykład uśmiechy i pocałunki Alisy i Saszy pośrodku zatłoczonej, moskiewskiej szosy. Niedawno usłyszałam stwierdzenie, że świetny film to taki, który zaskakuje odbiorcę czymś zupełnie nowym; widz może z początku czuć się nawet obrażony, ale w końcu zgadza się z wynikiem udanego eksperymentu. Twórcy wykonali naprawdę dobrą pracę. Zuchy. :)

ocenił(a) film na 7
Elof

Przydałaby się synchronizacja oceny filmu z entuzjastycznym komentarzem...
:)

ocenił(a) film na 6
Filmozjad_pospolity

Komentarz pisałem jak widzisz dawno temu. Obecnie ten film nie robi już na mnie takiego wrażenia. Wiem, dziwne... Może jeszcze raz obejrzę. :-)

ocenił(a) film na 7
Elof

Rozumiem. Tymczasem ja obejrzałem przed chwilą i nie mogę się nadziwić, jak silnie mieszane uczucia wzbudził we mnie ten film. Doceniam go, ale jednocześnie muszę powiedzieć, że właściwie to mi się nie podobał. Oceniam go gdzieś między 6 a 7, ale podciągnąłem za wysmakowane ujęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones