PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483554}

Rysa

6,8 6 162
oceny
6,8 10 1 6162
6,3 10
ocen krytyków
Rysa
powrót do forum filmu Rysa

Dobry, ale...

ocenił(a) film na 7

Dałem 7/10, a byłoby więcej gdyby nie ten koniec, a właściwie jego brak...

Według mnie wątpliwości czy Jan był UB-ekiem czy nie rozwiewa postać grana przez Zdzisława Wardejna i scena przy łóżku, gdy Joanna rozmawia z nim , a w oczach Jana widać przerażenie.

ocenił(a) film na 8
slavc79

Koniec mnie również zastanowił ale nie w kontekście Jana czy donosił na ojca Joanny , bo to akurat jest pewna . Pewności nabrałam jak Joanna przeglądała zdjęcia i pokazane jest zdjęcie ślubne i garnitur Jana w prążki , taki sam o jaki prosił w liście , który pokazał Marczak Joannie z miesiąca i roku ich ślubu. Konica nie rozumie - nie rozumie dlaczego przebrała sie w rzeczy i perukę kobiety od , której wynajmowała mieszkanie . Chciała zniknąć , rozpłynąć się czy po prostu zwariowała ??

ocenił(a) film na 8
beataod

Udawała, że wspomnienia i rzeczy tej kobiety należą do niej, by zapomnieć o własnej przeszłości.

ocenił(a) film na 7
Ginger69

Ja to zrozumialam tak, ze w przebraniu znika...powiedziala nawet osobie wynajmujacej, ze musi wczesniej wyjechac, a umawiala sie na pol roku

ocenił(a) film na 7
beataod

Kto nie rozumie? Ty czy ktos?

ocenił(a) film na 7
slavc79

Wg mnie wlasnie postac grana przez Wardejna - niby kolegi ze szkoly - daje ostateczne swiadectwo, ze maz ja oszukiwal, bo znala wszystkich jego kolegow...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones