PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655844}

Sąsiedzi

Neighbors
6,1 122 462
oceny
6,1 10 1 122462
6,5 17
ocen krytyków
Sąsiedzi
powrót do forum filmu Sąsiedzi
ocenił(a) film na 1
Nagrabus

totalna pomyłka. zero humoru. nuda.

Nagrabus

Potwierdzam. Prymitywna rozrywka dla niedojrzalych smarkaczy. Kilka gagow smiesznych ale 95% pozostalych po prostu zenujaca.

ocenił(a) film na 4
Nagrabus

Też tak sądzę. Przereklamowany ten film.

Nagrabus

dotarłem do połowy, dłużej nie dałem rady oglądać...

ocenił(a) film na 6
Nagrabus

komedia dla rodziców, którzy znają specyfikę zajmowania się niemowlakiem. Szczególnie mamy będą miały ubaw.

ocenił(a) film na 8
Kazikowy

Oż Ty! Psujesz statystykę. Tutaj jest temat dla ludzi, którym się film nie spodobał.... żartuję (taki żart sceniczny). Argument z mami ciekawy, aczkolwiek ja się też dobrze bawiłem a mamą nie jestem;-). Wydaje mi się, że niektórzy ludzie wszystkie filmy pakują do jednego wora i robią później selekcję. Ja posiadam kilkanaście "worków", i ten film w worze o nazwie "głupkowata komedia" zasługuje na osiem punktów. Polecam takę segregację, wówczas nie będzie Wam głupio ocenić tak samo dwa zupełnie różne od siebie filmy ;)

ocenił(a) film na 5
AJ_adrenalina

W Polsce ludzie przeciętnie mają tylko jeden worek, który określa ambitne kino, z częstymi zwrotami akcji, niebanalną fabułą i umiarkowaną ilością świetnych efektów specjalnych. To była typowa głupkowata komedia, dla ludzi, którzy czasem potrzebują obejrzeć coś głupiego, ale nie na poziomie Sharkinado. Tak, czy siak ci, którzy spodziewali się po opisie dorosłej wyszukanej komedii, do tego po obejrzeniu trailerów nadal zdecydowali, że ten film jest dla nich, powinni się dobrze zastanowić, czy po takich obrazkach faktycznie jest sens doszukiwać się wzniosłego humoru.

Ludzie są różni, ale niektórzy niestety przez gust filmowy starają się ocenić inteligencję tych, którym się podobał. Nie jestem prymitywny, przeciwnie, ale lubię czasem zobaczyć takie filmy. Czy to, że niektórzy oglądają horrory, definiuje, że są psychopatami?

Zupełnie, jakby ludzie nie wyrośli z PRLu, w którym każdemu powinno się podobać to samo, bo tak.

ocenił(a) film na 1
Lordnar

W kwestii worków masz rację, ale co do samego filmu... Beznadzieja! Próbowałam dobrnąć do końca, udało się. Ale nie pamiętam ani jednej sceny, z której bym się śmiała. A durnowate komedie też lubię. I szczerze to "Millerowie" byli o NIEBO lepsi.

ocenił(a) film na 5
verydeadswan

Szczerze mówiąc po czasie pamiętam tylko kilka scen w tym najwyraźniej widzę tą, w której Dave Franco wygląda jak Robert De Niro. Swoją drogą niesamowicie podobny był wtedy.
Typowa komedia: wyłącz myślenie, zobacz, zapomnij.

Nagrabus

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 5
Nagrabus

"Komedia dla 17 - latków."

Straszne, bo siedemnastolatkowie nie oglądają filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones