PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655844}

Sąsiedzi

Neighbors
6,1 122 447
ocen
6,1 10 1 122447
6,5 17
ocen krytyków
Sąsiedzi
powrót do forum filmu Sąsiedzi

jak dla mnie film jest spoko, właśnie na taki niedzielny leniwy wieczór.
od samego początku wiedziałam, że nie wymagam od niego wiele - chciałam się trochę pośmiać
i wyszło całkiem okej.
ALE
czy nie uważacie, że 'starsi' GRUBO przesadzili ? w sensie, no - nie ukrywam, że cały czas
byłam za studentami ;p, ale mimo wszystko - rose [nie wiem jak miała na imię jej postać] wywaliła
tą petardę, mogła w sumie zabić tego policjanta... niesamowicie gówniarskie zachowanie z ich
strony, które w sumie nie było jakkolwiek skwitowane. pomruczeli troche zjarani przy pizzy, że
lubią być rodzicami. czekałam cały czas na taki moment 'holy shit, what the fu$^*%ck we just did?!', że
nagle zdają sobie sprawe z tego, że to oni powinni byc dorosli, a nie nakrecac sie na bitwy o
teren z głupimi studentami..a tu nic.
no nie wiem, jak dla mnie trochę niesprawiedliwe zakończenie :d

iluvfame

Zgadzam się w stu procentach. Do tego dorzuciłabym uczestniczenie w imprezie u sąsiadów, podczas gdy kilkumiesięczne dziecko śpi obok w domu. Niby wzięli "nianię", ale wątpię, by przy tym hałasie coś usłyszeli...

iluvfame

To samo pomyslałam. Szczerze to od momentu kiedy bractwo dostało ostrzeżenie i sie uspokoili i zupełnie nic złego nie robili a "dorośli" sie nudzili swoim życiem i postanowili ich dobić to aż sie zdenerwowałam. Strasznie gowniarsko postąpili, pozapraszali jakichś ćpuniow i prostytutki na tą imprezę, nie wiadomo co sie mogło zdarzyć z takim towarzystwem, a z tym fajerwerkiem który trafił policjanta to juz porażka była, zero myślenia ze strony tej matki.

Request_

+ to jest uznawane za napaść na policjanta i są za to poważne konsekwencje. Mogli chociaż tak to pokazać że holy shit nie chcialam nikogo trafić im so sorry a nie olewka

Request_

Jak się tak czepiać szczegółów i brać je dosłownie, to poduszki powietrzne umieszczone w tych fotelach w domu mogły przecież zabić ich dziecko (impet, z jakim poduszka wyrzucała "ofiarę" pod sufit), gdyby ktoś z dzieckiem siadł na spreparowanym fotelu czy kanapie, a co przecież nie było wykluczone. Więc na tym tle petarda nie jest aż tak hardkorowa...

Ogólnie w filmie są dziury i czasem chyba lepiej wyłączyć logiczne myślenie, kiedy ogląda się tego typu produkcje ;)

ocenił(a) film na 8
iluvfame

dla mnie też fajny film i nie zamierza, czytać tych co to szukają dziury w całym...

ocenił(a) film na 4
Eywa

dla mnie także i do tego, tych co za plecami sieją ferment...

ocenił(a) film na 6
tomek00225

ba dum tss

iluvfame

Nie rozumiecie, ze wiekszosc amerykanskich komedii taka jest? Szukacie logiki W AMERYKANSKICH KOMEDIACH. Co to filmu to troche przesadzacie, przeciez bractwo zaczelo ta wojne. Poza tym tymi poduszkami mogli ich zabic. (Nie wierze, ze pisze to pod komedia) Tak oni balowali, a dziecko spalo, ale ten film to nie poradnik wychowawczy:D

ocenił(a) film na 6
iluvfame

Jesteś za studentami, bo pewnie nie masz rodziny i dzieci, punkt widzenia zależy od...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones