PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9418}

Sędzia Dredd

Judge Dredd
6,2 35 995
ocen
6,2 10 1 35995
4,9 7
ocen krytyków
Sędzia Dredd
powrót do forum filmu Sędzia Dredd

Dobry

ocenił(a) film na 7

Dobry film, przyjemnie sie ogląda, dobre efekty, gra aktorów, kilka śmiesznych momentów, jak np: Co z Ciebie za kryminalista?!
-dobry.
Czy jakoś tak u mnie lektor mówił na video.
Polecam.

ocenił(a) film na 7
pro415

U mnie Knapik czyta tak
-co z ciebie za przestępca?
-przyjazny
Fajny filmek :)

pro415

Ten film ewidentnie jest głupi i kiczowaty, jednak to przyjemny rodzaj głupiego i kiczowatego filmu, który należy traktować z przymrużeniem oka. Jako komedia s-f jest fajny i dobrze się ogląda, ale jako film na poważnie jest... niepoważny.
Pełno tam jawnych i bezpośrednich zapożyczeń z innych filmów fantasy i s-f - stroje wzięte od szturmowców Imperium z "Gwiezdnych Wojen", zbroje sędziów wzięte z "Robocopa", pojazdy z "Powrotu do przyszłości 2", dzicy ludzie wzięci chyba z drugiej części "Mad Maksa", do tego motyw z przewożeniem więźniów wzięty z "Loty skazańców", schemat, w którym umierający mentor głównego bohatera przekazuje mu całą prawdę o nim wzięty z mnóstwa filmów fantasy, zły robot z jarzącymi się na czerwono oczami wzięty z dziecięcych kreskówek itd.
W dodatku Stallone i odtwórca roli Rico grali tak sztucznie, że w pełni zasłużyli na Złote Maliny. Stallone sztucznie zaniżał głos, a Rico sprawiał wrażenie nadpobudliwego maniaka - postać przerysowana do bólu.
I jeszcze te odzywki w stylu "Masz trzy ciosy", i podobne sztuczne dialogi.

Jeśli ktoś wieczorem ma ochotę się odmóżdżyć, można mu polecić ten film. Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć coś cięższego w tonie i atmosferze, to zdecydowanie nie ta droga.
Trudno mi ocenić ten film. Jako komedia fajny, jako film s-f niefajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones