PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744056}
5,3 29 814
ocen
5,3 10 1 29814
2,8 5
ocen krytyków
Słaba płeć
powrót do forum filmu Słaba płeć?

Komedia romantyczna po polsku? Nareszcie coś świeżego w polskim kinie, bo już rzygać się chciało od tych nudnych, rasowych kryminałów, sensacyjnej akcji, a już sc-fi to w ogóle. Bołądź, Adamczyk, Figura, Kumorek, Dziędziel? Nie znam, ale cieszę się, że w końcu dają szansę młodym aktorom, którzy mają w sobie niezbadane pokłady aktorskiego talentu, bo od tych oklepanych twarzy... no sami zresztą wiecie o kogo chodzi. Zwiastuna nawet nie oglądam, bo aż szkoda sobie psuć taką kinową ucztę. Premiera 1 styczeń? nie mogę się doczekać! Nawet nie idę na Sylwestra, bo jak każdy szanujący się koneser dobrego, ambitnego, polskiego filmu, muszę się wyspać przed pójściem do kina. Może nawet jakieś pokazy w sylwestrową noc? kurczę, byłoby wyśmienicie Ix De Ix De. Już zaklepuje sobie trzy seanse w pierwszym rzędzie.

man_with_no_name

W ogóle nie czuć w Twojej wypowiedzi sarkazmu. ;D

man_with_no_name

Oh....nie moge sie doczekac....

man_with_no_name

Według mnie data premiery może być nieprzypadkowa. Kto wie, tak ambitne kino można docenić jedynie na posylwestrowym kacu, zawsze można się też w kinie przespać ;)

man_with_no_name

Buehehehee

man_with_no_name

Są aktorzy polscy, którzy po prostu muszą pojawić się w filmie :) podpowiadamy, czy warto z naszym, krajowym kinem zaczynać nowy rok. :)
http://www.cosnowego.idiks.org/slaba-plec-czyli-nowa-polska-produkcja-przedpremi erowo/

ocenił(a) film na 8
man_with_no_name

A ja wróciłem z prapremiery i muszę was rozczarować - nie jest źle. Przyzwoity film i historia na czasie.

marcinwie_bb

Klakier

marcinwie_bb

Widzę, że mamy tu prawdziwego konesera. Aż 2 filmy obejrzał w życiu i w dodatku ma konto na Filmwebie już od tygodnia. No no, gratuacje. Twoja opinia będzie da mnie niezwykle cenna

ocenił(a) film na 8
Krzys_Pe

Heh, zapraszam "prawdziwych koneserów" do wyżycia się :) Miłego dnia.

Krzys_Pe

Zlosliwosc nie czyni z ciebie znawcy a data zalozenia konta na filmwebie nie jest wyznacznikiem gustu :-)

marta490

Ja tam znawcą nie jestem, ale koleś wygląda jakby był klakierem. Podobna sytuacja miała miejsce na przykład tutaj:
http://www.filmweb.pl/film/Last+Minute-2013-673532/discussion/Jak+dla+mnie+zas%C 5%82u%C5%BCone+6%2C5%C2%A0,2151340

Krzys_Pe

Mnie się też podobał. I co klakier? Na Filmweb od kilku lat i obejrzałem kilka tysięcy filmów. O gustach się nie dyskutuje. Po to powstał portal by swobodnie można było pisać na temat filmów a nie hejtować kogoś bo ma inne zdanie. Pozdrawiam.

carmen8_fw

Nie hejtuję kogoś, kto ma inne zdanie. Ja nawet nie oglądałem tego filmu i nie mam żadnego zdania na jego temat

carmen8_fw

Serio nie rozróżniasz klakiera z PR-ówki do reklamowania filmu, od zwykłego usera filmwebu, któremu może się nawet ogólnie przyjęty gniot podobać (albowiem o gustach się nie dyskutuje) ??? :-)

takie klakierskie PR-owe konta, a wręcz multikonta łatwo jest wyłapać. ;-) nawet na profil nie trzeba wchodzić, a wystarczy kursorem na nick najechać :P

hbk06_qbas

Nie szukam na Filmwebie klakierskich kont bo mam to gdzieś. Lubię od czasu do czasu zasugerować się mądrą opinią forumowiczów przed obejrzeniem filmu i tyle. Reszta mi lata. Mam inne zajęcia niż śledzenie teorii spiskowych. Ostateczna opinia o filmie jest moja i tyle. Kto chce niech przeczyta kto nie chce niech to oleje. pozdrawiam.

carmen8_fw

No właśnie... Skoro lubisz się czasem zasugerować opinią forumowiczów, to tym bardziej powinieneś uważać na klakierskie multikonta, bo to nie są zwykłe konta, zwykłych userów jak Ty czy ja, tylko zakładane przez agencje PR-owe, które mają za zadanie rozreklamować i wypromować dany film, oczywiście polski i z reguły słaby gniot, więc opinie i oceny takowych nie będą nigdy wiarygodne.
również pozdrawiam. :-)

Krzys_Pe

nie wygląda a jest ;-)

zauważ taki trend na filmwebie: jest premiera, tudzież zbliża się, albo jest ciut po, jakiegoś polskiego filmu, który ogólnie do najwyższych lotów nie należy, i nagle powstaje na portalu kilka-kilkanaście kont które wychwalają ów produkcje, "10" może i nie dają, aby nie umniejszać wiarygodności, ale 7-9/10 leci w chooy.
po kilku miesiącach wejdzie się, czasem przypadkiem, czasem z ciekawości czy coś śmiesznego o takim gniocie napisano i okazuje się że typy wyżej wymienionych kont były tylko aktywne na topikach tyko o tym danym filmie.
PR-ówki jak nic mają tu swoje bastiony, robiące sztuczny tłok wokół danego filmu (w 90% są to paszkwile, które ciężko obejrzeć do końca) i klakierskimi pochwałami nagabujące widza do pójścia do kina nań. :-)

hbk06_qbas

dokładnie :)

man_with_no_name

brakuje jeszcze Szyca, Stenki, Liszowskiej i pomylonego Karolaka i mogę go spokojnie wpisać na listę filmów do "nieobejrzenia"

man_with_no_name

Najśmieszniejsze, że tak z 10 lat temu to nikt by tej wypowiedzi nie wziął jako żart.

man_with_no_name

Ej, no nie przesadzaj!W obsadzie nie ma Karolaka, Kota i Frycza, a to już jakiś postęp....

man_with_no_name

Ja też nie mogę się doczekać. Szkoda, że Karolaka nie ma, bo jest na topie. Wczoraj go widziałem, jak gotował z tym kucharzem z reklamy Lidla.

man_with_no_name

Twój wpis cieszy się moją pełną aprobatą :)

man_with_no_name

z ust mi to wyjąłeś.

ocenił(a) film na 4
man_with_no_name

Komentarz mistrz!:)

ocenił(a) film na 6
man_with_no_name

no i jaki oryginalny plakat... takiego plakatu jeszcze w polskim kinie nie było... to białe tło i czerwona czcionka... miszcz

man_with_no_name

100% racji ... od tych rasowych pereł kina zbiera na wymioty. Z przyjemnością obejrzę ten mało wyrafinowany humor i infantylną akcję. Dziękuj ci SC Johnson.

ocenił(a) film na 4
man_with_no_name

Haha ;) Padłam na cycki ix de ix de i xde

man_with_no_name

S...Y....F made in Poland. Trzymać się z dala, bo poziom głupoty jest niebezpieczny dla zdrowia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones