PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449229}

Sława

Fame
5,8 13 027
ocen
5,8 10 1 13027
Sława
powrót do forum filmu Sława

Co zostało z oryginalnej wersji? Po co robić remake filmu, który wystarczająco sobie dobrze radzi? chyba tylko po to by mieć pretekst do nagrania kolejnego filmu o tańcu i żeby nikt nie powiedział ze to kolejny shit to oficjalnie robimy remake. obejrzec mozna ale wole ogladac oryginał. Nie ma co wchodzić w podróbki.

ocenił(a) film na 5
dancewithme_2

Fakt do oryginału z 1980 roku to mu daleeeeekooooo.
Jak napisałeś : obejrzeć można.
I nic poza tym .

dancewithme_2

Po co robić? Masz idealną odpowiedź w głosach ludu, tu przekroczyła ponad 7 tys., starsza wersja ma niewiele ponad 1 tys., po prostu dzisiejsze społeczeństwo (w większości, nie mówię każdy) woli oglądać nowe filmy, z ładnymi aktorami i tego typu nowostkami niż sięgać po klasyki; ja osobiście dopiero co widziałem starą wersję, nowej nie będę ruszać, oryginał miał wszystko co oczekiwałem od tego typu produkcji

ocenił(a) film na 7
dancewithme_2

A ja jestem mile zaskoczony po obejrzeniu filmu. Być może dlatego, że spodziewałem się jedynie popłuczyn po wspaniałym obrazie Alana Parkera. A tymczasem - film nie dorównuje oryginałowi, jednak postanowiłem ocenić go tak, jakbym to zrobił, nie widząc wcześniej kultowej ekranizacji.

ocenił(a) film na 6
Pablo1964

Też oceniłam w ten sposób,film sam w sobie nie jest zły dopiero porównując go z pierwowzorem wychodzą jego wady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones