PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99120}

Słoń

Elephant
6,9 36 629
ocen
6,9 10 1 36629
8,1 18
ocen krytyków
Słoń
powrót do forum filmu Słoń

Oprócz tego, że film był nudny, praktycznie nie do zrozumienia to nie wiem co znaczy ten tytuł i co ma wspólnego z tym filmem. Musiałem brać środki przeciwsenne aby nie usnąć przed ekranem. Serdecznie odradzam oglądanie tego filmu jeśli nie chcecie mieć prania mózgu.
Moje pytanie brzmi: Dlaczego "to" ma ocenę 7.0 i dlaczego nie ma na skali na minusie?

ocenił(a) film na 7
Andevanti

Najwyraźniej nie dorosłeś do tego typu kina, to jest film na faktach tak chciał rezyser to przedstawic, ocena 1 jest nieodpowiednia bo film kaszaną nie jest

Michal17

To nie jest film na faktach, jest jedynie luźno inspirowany wydarzeniami w Columbine, nie zgadzają się imiona, miejsca, a większość dialogów to czysta improwizacja.

ocenił(a) film na 7
Andevanti

Słoń jest najsilniejszym zwierzęciem na sawannie - nawet największe drapieżniki, zdają sobie sprawę z przewagi jego siły i dlatego schodzą mu z drogi. Ma to przełożenie na usposobienie słoni - są niezwykle opanowanymi stworzeniami, lecz czasem zdarza się, że np. w obronie młodych, potrafią zaatakować, a chyba nie trzeba tłumaczyć jakie są szanse w chwili, w której atakuje nas słoń?

Tytuł filmu jest więcej niż dopasowany do treści - dwóch chłopaków w milczeniu znosi szykany, poniżanie i spychanie do granicy wytrzymałości, po której nie zostaje im nic innego, jak krwawa zemsta, która pochłonęła zarówno ich prześladowców, jak i przypadkowe ofiary

ocenił(a) film na 10
Andevanti

http://www.filmweb.pl/reviews/Nie+dra%C5%BCnij+s%C5%82onia-16285
Przeczytaj tą recenzję, myślę że wtedy zrozumiesz o co chodziło w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones