PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466864}

Słodka zemsta

Serious Moonlight
5,5 6 413
ocen
5,5 10 1 6413
Słodka zemsta
powrót do forum filmu Słodka zemsta

Zaczęło się ciekawie. Myślałem, że będzie to fajna komedia oparta na inteligentnych dialogach faceta i kobiety ale dalej potoczyło się naiwnie jak w typowej amerykańskiej komedyjce niewysokich lotów. Facet (a raczej pipa) w ciągu niecałej godziny zmienia zdanie i znów kocha żonkę ze łzami w oczach. Ciekawych postaci w zasadzie nie ma. Facet - świnia bez jaj. Drapieżna kochanka. Przebiegła żona zdolna do wszystkiego. Bywały momenty w których naprawdę odczuwałem pewne zażenowanie ale szkoda mi słów na wymienianie ich. Kilka zabawnych momentów nie czyni na pewno z filmu komedii. Na plus nawet zaskakujące zakończenie.

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

Popieram, bez dwóch zdań zmarnowany potencjał. Widziałem reklamę i zachęciły mnie ciekawe riposty, jak się okazało, był to jeden z 2-3 fajnych i inteligentnych tekstów. W połowie filmu, kiedy Lousie pojechała do miasta, było naprawdę ciekawie i bardzo czekałem co się stanie potem, ale niestety strasznie się zawiodłem. Dałbym mu 7, ale za całokształt może dostać co najwyżej 5, ale za zmarnowany potencjał daję 4.

ocenił(a) film na 6
Lisowczyk

Zmienił zdanie bo poczuł zazdrość jak tamten oprych ją macał. A zazdrość to w pewnym sensie miłość. Wg mnie wielu facetów by tak zareagowało. Czysta psychologia. Prawdziwa miłość nie umiera nigdy.

ocenił(a) film na 3
Lisowczyk

Typowa amerykańska komedyjka???!!! Serio??? Typowe dla Ciebie jest w amerykańskich komediach, że akcja dzieje się w łazience na sedesie???!!! :D:D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones