Sweet November

plakat - Słodki listopad (2001)

opisy filmu

(9)
 • Historia nowojorskiego biznesmena Nelsona Mossa (Keanu Reeves), który zakochuje się w Sarze Deever (Charlize Theron) - dziewczynie co miesiąc zmieniającej partnerów. Każdemu z nich pomaga poradzić sobie z problemami emocjonalnymi. Kiedy jednak sama zakochuje się w młodym biznesmenie, nie chce poddać się uczuciom.

 • Nelson Moss (Keanu Reeves) i Sara Deever (Charlize Theron) nie mają ze sobą nic wspólnego. Ona jest czarującą, młodą dziewczyną, która w każdym mężczyźnie potrafi znaleźć coś dobrego. On jest pracoholikiem zajmującym się reklamą, który zawzięcie broni się przed bliższymi związkami z kobietami. Dzieje się tak do momentu, kiedy spotyka Sarę. Obydwoje wzajemnie się intrygują, jednak nie są jeszcze gotowi do głębszego związku i dlatego postanawiają stworzyć układ, będą ze sobą przez miesiąc, po czym każde pójdzie swoją drogą.

 • Nelson (Keanu Reeves) jest pracoholikiem. Liczą się dla niego tylko obowiązki, zapomniał co to znaczy dobra zabawa. Pewnego dnia napotyka na swojej drodze Sarę (Charlize Theron) - zwariowaną, ale szczęśliwą i korzystającą z życia kobietę. Nelson za jej namową zamieszkuje z nią na miesiąc, by poznać smak swobody, luzu i zapomnieć o pracy.

 • Nelson to człowiek całkowicie oddany karierze w branży reklamowej. Pewnego dnia bierze sobie kilka godzin wolnego, aby zdać test na przedłużenie prawa jazdy. Spotyka Sarę, kobietę bardzo różniącą się od wszystkich, które poznał w swoim życiu. Z jego powodu dziewczyna nie zdaje egzaminu i nie może prowadzić samochodu przez następny miesiąc. Po długich poszukiwaniach Sara odnajduje Nelsona i żąda, aby wynagrodził jej to, co zrobił. W konsekwencji zmusza go do spędzenia ze sobą trzydziestu dni, które całkowicie zmienią samotnego pracoholika.

 • Sara jest piękna, niezależna i unika stałych związków. Nie wiąże się z żadnym mężczyzną na dłużej niż jeden miesiąc. Przystojny i bogaty, ale zapatrzony w siebie Nelson zostaje kolejnym mężczyzną Sary. Obydwoje nie planowali, że ich związek stanie się czymś więcej niż zwykłą przygodą.
  Nelson Moss jest przystojny i bogaty. Odnosi sukcesy w świecie reklamy i czuje się panem świata. To przez jego ściąganie Sara oblewa egzamin na przedłużenie prawa jazdy. A ona czekać nie może, ma bardzo pilną sprawę do załatwienia. Dlatego pewnej nocy, w ramach zadośćuczynienia, zmusza Nelsona, aby ją zawiózł w pewne miejsce...

 • Nelson Moss (Keanu Reeves) i Sara Deever (Charlize Theron) nie mają ze sobą nic wspólnego. Są zupełnie różnymi ludźmi. On jest pracoholikiem, który myśli wyłącznie o interesach i karierze. Sara to kobieta piękna i niezależna, prowadząca beztroskie życie. Gdy dziewczyna z winy Nelsona nie zdaje testu na prawo jazdy, prosi go o podwiezienie oraz proponuje mu, aby zamieszkał z nią przez miesiąc. Z początku Nelson nie przyjmuje oferty, lecz po stracie pracy i porzuceniu przez dziewczynę nie ma nic do stracenia.

 • Nelson, ktory jest pracoholikiem, postanawia zrobic prawo jazdy. Tam poznaje Sarę, która .... Co miesiąc zmienia partnera w ramach " terapii" Początkowo nic nie wskazuje na to, żeby plan się powiódł, ale z czasem Nelson zgadza się być "Listopadem". Rodzi się między nimi gorące uczucie. Problem w tym, że Sara coś ukrywa...

 • Co może wyniknąć z trzydziestodniowego romansu? Bardzo wiele...
  Sara (Charlize Theron) jest uwodzicielką, której romanse nigdy nie trwają dłużej niż miesiąc. W czasie tych 30 dni stara się pomóc każdemu partnerowi i uczynić z niego wrażliwszego człowieka. Choć utrzymuje kontakt z niektórymi byłymi kochankami, nigdy nie łamie swojej "miesięcznej" zasady. Pewnego dnia zbieg okoliczności sprawia, że kandydatem na listopadowego partnera zostaje pracoholik Nelson (Keanu Reeves), który całe swoje życie podporządkował karierze.

 • Nelson spotyka na swej drodze piękną Sarę, która postanawia go uwieść. Nie wie jednak, że Sara zmienia mężczyzn jak rękawiczki - każdego miesiąca dzieli swe serce i mieszkanie z innym. Bez zobowiązań. Bez planów na przyszłość. Bez miłości. Przejmujące i wzruszające kreacje Keanu Reevesa i Charlize Theron.