PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548865}

Słodkich snów

Mientras duermes
6,7 20 595
ocen
6,7 10 1 20595
7,0 3
oceny krytyków
Słodkich snów
powrót do forum filmu Słodkich snów

Smętny, drętwy i durny, strata czasu jak dla mnie. Jak to możliwe, że ocena jest tak wysoka i że film został uznany za jeden z najlepszych w 2011 roku?! Motyw dobry - psychodeliczny dozorca, kamienica, prawie cały film utrzymany w mrocznej scenerii, ALE beznadziejny przebieg historii!!! Jestem wielka fanką gatunku, ale to nie był thriller, bo nie było w nim ŻADNEGO momentu trzymającego w napięciu. Zawiodłam się. Strasznie przykro.

ocenił(a) film na 5
peniaaa

Widocznie słaby był ten 2011 rok, po części podzielam twoje zdanie, ale było kilka ciekawych momentów jak dla mnie przynajmniej.

peniaaa

strasznie przykro z powodu filmu? tylko samobójstwa nie popełnij

Mr_Macphisto

A Tobie co? Tak, przykro mi było, że straciłam czas na film, który zawiódł moje oczekiwania. Jak już wspomniałam motyw był dobry, jednak w subiektywnym! rozrachunku, film zaliczam do przeciętnych, z niewykorzystanym potencjałem.

ocenił(a) film na 1
peniaaa

Też się strasznie zawiodłam :/ Zapowiadał się ciekawie, na początku była jakaś tajemnica i podejrzany, zboczony dozorca, a potem to już nie za ciekawie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones