PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5620}

Słoneczny wojownik

Firewalker
5,7 1 639
ocen
5,7 10 1 1639
Słoneczny wojownik
powrót do forum filmu Słoneczny wojownik

dla mnie rewelacja jak każdy film z chuckiem,stare filmy ale świetne bardzo dobre byly czesci zaginony w akcji lub kraj po ostrzałem!!10/10

wiltord

co ty. wszystkie filmy z chuckiem to chała a najbardzie zaginiony w akcji.nie wiem jak morzna go lubieć.

karol_ek120

jestem fanem filmow akcji(troszke ich musze przyznac obejrzalem:) wiem co mowie),filmy z chuckiem norrisem sa bardzo dobrymi filmami akcji,sloneczy wojownik byl rowniez dobrym filmem:) popracuj nad bledami ortograficznymi i oceniaj jak bedziesz pewien co piszesz

wiltord

Ja lubie wszystkie gatunki filmów, obejrzałem ich bardzo dużo i wiem co mówie. Co do błędów to zaówarz że pisze bardzo puzno więc nie zwracam ówagi na błędy.I dodam jeszcze że nigdy nie byłem bardziej pewien i nadal óważam że słoneczny wojownik i ine filmy z nim to shit, (W słonecznym wojowniku jak w baże pokonał gdzieś 15 gości)to jest niemorzliwe a nie pisało w gazecie komedia albo fanatastyka tylko akcja więc sam stwierdź czy to dobry film.

karol_ek120

Jednak wez slownik na kolana i poucz sie troszke:)Nie wszystkie sa dobre filmy z chuckiem,ale ten mnie sie podobal(w filmach akcji o to chodzi,nie ma jakiejs swietnej fabuly,wszystko jest oparte albo na walce wrecz albo na ciaglej akcji).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones