PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736623}

Służąca

Ah-ga-ssi
7,7 40 524
oceny
7,7 10 1 40524
7,6 28
ocen krytyków
Służąca
powrót do forum filmu Służąca

Polskie Kina

ocenił(a) film na 7

Jak zwykle. W Polskich kinach sam amerykański chłam, a jak człowiek chcę obejrzeć dobry film, to musi szukać po festiwalach lub czekać na napisy i piracić.

Abatoniki

Służąca będzie mieć premierę w Polsce 30 września, nie trzeba piracić :)

ocenił(a) film na 7
ameliamio

Nie wierzę że będzie w kinach, ale zobaczymy.

Abatoniki

Dystrybutorem jest Gutek Film, data premiery wyznaczona, więc w kinach studyjnych będzie na pewno.

ocenił(a) film na 7
Abatoniki

Będzie, ale w najbardziej syfiastych studenckich pewnie i w samych większych miastach

ocenił(a) film na 8
AssEater

Czyli nie ma co liczyć że film ukaże się w cinema city, albo Heliosie ?

ocenił(a) film na 7
MikiomEM

Hmmm, czasami Gutek daje do pojedynczych Cinema filmy artystyczne jak Neon Demon, ale to nie w każdych i radzę się nie nastawiac.

ocenił(a) film na 8
AssEater

Dzięki za szybką odpowiedź. Czyli pozostaje udać się we wrześniu na polski film: Smoleńsk :)

ocenił(a) film na 7
MikiomEM

Pewnie będzie wybitne dzieło!
Jak sprawdzam stronę CC, to w zapowiedziach są inne filmy Gutka jak np "Julieta", ale "Służącej" niestety nie widać :/

ocenił(a) film na 8
AssEater

Taa polski film na dzień dzisiejszy dziełem ... gdzie są te stare polskie psychologiczne filmy, a nie kolejne żenujące komedie z Karolakiem(Nawet go lubię) ale nasilenie jego osoby w kinematografii jest dużo poza skalą :D

ocenił(a) film na 7
MikiomEM

Najlepsze polskie filmy powstawały niestety w latach zacofania kraju i odcięcia od reszty świata, bo wtedy polscy twórcy robili coś kompletnie swojego i oryginalnego, nie mając za bardzo wzorców.
Teraz usilnie chcemy doścignąć Zachód dzięki żałosnym produkcjom, mającym imitować Hollywood

ocenił(a) film na 8
AssEater

Wiesz to jest jedną sprawą a drugą to co chcemy oglądać(większość). Nie mamy ochoty oglądać przybijających psychologicznych filmów, a wtedy reżyser robi komercyjne filmy by się utrzymać ;/

ocenił(a) film na 7
MikiomEM

Ale nasze artystyczne czy "dolujace" to pretensjonalne filmidła bez wyrazistych postaci i są na poziomie w większości komedii z Karolakiem

ocenił(a) film na 10
AssEater

jest smarzowski. 100 razy lepszy od wajdy i innych popluczyn

ocenił(a) film na 7
MikiomEM

Dzisiaj w CC przed "Julietą" miałem trailer "Służącej", więc może jest rąbek nadziei

ocenił(a) film na 8
AssEater

Ooo czyli jest szansa, ja dzisiaj poszedłem na ten najnowszy "hit" o superbohaterach :) Ale niezbyt ciekawy

ocenił(a) film na 7
MikiomEM

Suicide squad?

ocenił(a) film na 8
AssEater

Tak, film niezbyt ciekawe, ale mieliśmy z kumplem trochę czasu przed festiwalem świateł w Toruniu więc czemu nie :)

ocenił(a) film na 7
MikiomEM

Zapowiadał się wyśmienicie i miał świetny humor, ale ewidentnie wytwórnia go pocięła.
Szkoda, bo miał potencjał na rewelacyjny film rozrywkowy.
No ale pomijając montaż, to do końca zły mie jest, takie 6/10

ocenił(a) film na 8
AssEater

Mnie ten Joker wkurzał, może ze względu na przyzwyczajenie do tego geniusza zbrodni z Batmana ? Bo tu widać że był on tylko "małym" przestępcą. Myślę, że o wiele lepiej wypadłby film gdzie cała akcja opierała by się na dziejach Deadshot-a i Diablo, jakoś ich wątek życiowy mnie zaciekawił. A co do filmu to takie 5/10, o wiele lepszy jest Deadpool ze względu na złamanie "szklanego ekranu" i zwroty bohatera do nas to mnie urzekło w czerwonym chłopczyku :D

ocenił(a) film na 7
MikiomEM

NIE JEST SZANSA, A BĘDZIE - NA STRONIE CC WŁAŚNIE W ZAPOWIEDZIACH SIĘ POJAWIŁO!!

ocenił(a) film na 8
AssEater

Ach też to widziałem, tylko jest jeden duży minus. Film od 18 lat, a tyle dopiero będę miał w styczniu :/

ocenił(a) film na 7
MikiomEM

O cholera, ja w kwietniu i nie wiem czy pipy z cc wypuszczają tak.
Najwyżej dowód tymczasowy się weźmie xD

ocenił(a) film na 8
AssEater

Ja mam pierwszego stycznia :D Może jakoś, jakoś na farcie wpuszczą :D

MikiomEM

Przecież dla kin liczy się tylko zysk :) Ile razy widziało się dwójkę nauczycieli z dwudziestoma gimnazjalistami w kinie, przykładowo na Furious 7? Będzie problem to uśmiechniesz się do jakiegoś dorosłego i po kłopocie. :)

Abatoniki

na pewno w kinach studyjnych będzie grany.

Abatoniki

Ja bym sobie jeszcze zażyczyła by telewizja emitowała więcej filmów z min krajów azjatyckich. Na TVP Kulturę można liczyć, ale tam cały czas powtórki. Żadnych nowości choćby z Azji...

ocenił(a) film na 7
joka_2

Trudno nawet w necie dostać niektóre filmy. Chciałem obejrzeć J.S.A i nie mogę znaleźć.

Abatoniki

Karagarga

acidcount

acidcount, pare lat temu wypadlem ze sceny, nie masz moze wolnego zaproszenia? ;) jak mi sie odnowi to chetnie podesle na surreal moviez albo EUT

pr0t

Sprawdź sobie avistaz.to Jakby co mam zaproszenia.

ocenił(a) film na 7
Abatoniki

Serio?
Ja ściągałem w tym miesiącu, na tpb było.
Popróbuj różnych kombinacji, np pełny tytuł bez skrótowców albo skrótowce bez kropek, musi być

ocenił(a) film na 7
AssEater

Jeszcze popatrzę, widocznie za słabo szukałem. :D

ocenił(a) film na 7
Abatoniki

Tak trzymać!
Wg mnie najlepszy Park po Oldboyu, chociaż pierwsze 30 minut może zniechęcić

Abatoniki

J.S.A można znaleźć na kissasian. Niestety tylko z angielskimi napisami, więc może to być utrudnienie dla niektórych :)

ocenił(a) film na 7
Natemperowana

Są polskie napisy do ściągnięcia, sam takie miałem.
Do "Pragnienia" za to tylko angielskie.

ocenił(a) film na 9
AssEater

Ja Pragnienie oglądałam z polskimi napisami ;)

ocenił(a) film na 7
ayamatte

Do mojej wersji nie było xD

ocenił(a) film na 7
joka_2

TV Kultura z tego tygodnia:
Poniedziałek (5 września) o 9:20 – „Harfa birmańska”,
o 23:45 – „Węgorz” (wersja producencka).
Wtorek (6 września) o 8:55 – „Opowieść o późnych chryzantemach”.
Zaś w nocy z wtorku na środę o 0:35 – „Czerwone sorgo”.
Środa (7 września) o 13:30 – „Opowieści księżycowe”.
Z kolei w nocy ze środy na czwartek o 1:30 – „Ju Dou”.
Czwartek (8 września) o 13:25 – „Żegnaj, moja konkubino”.
Piątek (9 września) o 13:05 – „Ukrzyżowani kochankowie”.
Niedziela (11 września) o 20:20 – „I raz, i dwa”.
Nie są to nowości ale filmy których i w sieci jest trudno znaleźć a warte zobaczenia.
Gdyby oglądalność była porównywalna z meczem piłkarzy to leciałyby i nowości :)

tia-non

Widziałam niektóre z nich. Na TVP Kulturze często robią powtórki azjatyckich, i jak pisałam kilka postów wyżej powtórki i żadnych nowości. (Nie lubię powtórek ;) ).

ocenił(a) film na 9
Abatoniki

Z tego co widziałam, to Helios będzie puszczał służącą 21 września w ramach Kina Konesera :)

ocenił(a) film na 9
Abatoniki

dziś byłam na pokazie przedpremierowym, bo też się bałam, że potem już przegapię okazję.... W grę wchodzą kina studyjne. Park nie jest dla wszystkich i nawet dzisiaj kilka osób wyszło. :/
Parka oglądałam zawsze w zaciszu domowym, po raz pierwszy dziś w kinie - za dużo ludzi i trochę to dekoncentruje. Było by idelanie gdyby można było dorwać seans o wcześniejszej godzinie, kiedy nie ma ludzi.


Polecam serdecznie ten film!

Abatoniki

JUZ JEST DO SPIRACENIA KICKASS CD

ocenił(a) film na 9
franekpe

a są napisy po polsku? bo znalazłam po angielsku jedynie.

ayamatte

rowniez tylko po ang znalazlem

ocenił(a) film na 8
ayamatte

będą za kilka dni.

ocenił(a) film na 8
ayamatte

już są.

użytkownik usunięty
Abatoniki

we Wrocławiu będzie 20 października :)))
w Nowych Horyzontach of course

ocenił(a) film na 8
Abatoniki

ja tam idę jutro do cinema city w Krakowie :P

ocenił(a) film na 7
Ork_

Znalazłem W Bajce w Lublinie. Wszystkie większe kina zlały temat. :(

ocenił(a) film na 8
Abatoniki

W Warszawie puszczają "Służącą" w CC do dziś, co prawda w najmniejszych salach i z obowiązkowym 20-minutowym pasmem reklam, ale i tak byłam w szoku mogąc obejrzeć coś koreańskiego w Cinema :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones